reklama

Geekbuying: Užitečná kamerka Xiaomi 70 Mai nyní ještě za nižší cenu! sponzorovaný článek

Geekbuying: Užitečná kamerka Xiaomi 70 Mai nyní ještě za nižší cenu! [sponzorovaný článek]
2018-07-02T12:33:39+02:00
• 1. 7. 2018
2

Skoro každému řidiči se někdy stalo, že se dostal do sporné situace a pro svou verzi sporu neměl průkazný materiál. Díky tomu se čím dál více řidičů uchyluje ke koupi kamerky do auta, která může právě tyto spory rozhodnout. 

Už i u nás pomohl řidiči jako důkaz právě záznam z palubní kamery. Kamera do auta začíná již na tisícikoruně, nicméně většinou platí, že cena odpovídá kvalitě. Poměrně dobře si v tomto směru vede YI Dash, kterou u našeho partnera Geekbuying získáte za 1 023 Kč. Pokud však zadáte náš slevový kupón, zaplatíte 818 Kč.

Geekbuying: kamerka nyní ještě s větší slevou!

Kamerku z portálu Geekbuying získáte již nyní s 36 % slevou zde na tomto odkaze. Za cenu 1 023 korun máte kamerku, která vás v budoucnu může ochránit před soudním sporem. Zadejte kód VUXUBCVP a zaplatíte jen 818 Kč! Xiaomi 70 Minutes Smart Car DVR za tuto cenu je bezkonkurenční nabídka.

Geekbuying: Specifikace kamerky Xiaomi 70 Mai

Na trh se před několika měsíci dostala novinka v podobě Xiaomi 70 Minutes Smart Car DVR, jenž čínský výrobce představil v rámci své crowdfundingové platformy Mijia. Kromě nahrávání videí z dění před autem zaujme například hlasovým ovládáním.

Kamerka je uzpůsobena jak vzhledově, tak funkcemi právě pro natáčení jízdy v autě. Díky chytrým funkcím se nemusíte před jízdou zaobírat zapínáním kamerky, jelikož k aktivaci nahrávání dojde ihned po rozjetí vozidla. Mezi další přednosti kamerky patří nahrávání videa v kodeku h.264, díky čemuž výsledná videa nejsou nijak extra veliká. Ačkoli zde dochází ke kompresi, tak kamerka pořizuje dostačující záběry v rozlišení FullHD.

Pro uživatele kamer do auta je vždy nekomfortní přetahování videí z kamerky do počítače. Právě společnost Xioami tento problém vyřešila možností přenosu videa do mobilního telefonu, respektive kamerka umožňuje real-time přenos a stahování videí. Hlavní však u kamer do auta bývá zorné pole, aby bylo vše potřebné zachyceno na záznamu. Tento model kamerky disponuje 130° záběrem. Co se týče rozměrů zařízení, tak ty jsou vcelku komfortní a kamerka by neměla překážet ve výhledu řidiče, jelikož rozměry jsou 9,1 x 5,2 x 3,15 centimetrů. Váha poté činí 250 gramů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak máte možnost navštívit e-shop Geekbuying.com a kamerku si zde objednat za 38,99 dolarů (818 korun). Stačí při nákupu zadat slevový kupón VUXUBCVP a získáte zmiňovanou slevu. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově omezená.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Aleš Ulehla

24. 9. 2018, 8:26

U této kamerky. Pokud ji mám v autě, které je zaparkované. Vše vypnuté. Pak se ale stane, že mi do auta někdo nacouvá nebo do něj narazí, najede nákupním košíkem.. Začne kamerka nahrávat?

pan nasrany

1. 7. 2018, 19:47

Drahé, na GearBest je za 678.68Kč ($29.99)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim