reklama

Facebook ruší aplikaci Moves, a další dvě navíc jako bonus

Facebook ruší aplikaci Moves, a další dvě navíc jako bonus
2018-07-03T08:24:57+02:00
• 3. 7. 2018

Facebook není jen sociální síť, jedná se i o softwarovou společnost vyvíjející vlastní aplikace. Mimo své nejznámější také vyvíjí experimentální a testovací, na kterých si zkouší nové postupy a strategie. Kromě toho také vlastní ty, které odkoupil během let. Mezi takové například spadá Moves.

Moves končí a další dvě také

Moves je fitness aplikace, která byla svého času velmi populární na iOS. V roce 2014 Facebook odkoupil vývojářské studio a od té doby se toho moc neudálo. Nyní se dozvídáme, že Facebook jednoduše zruší Moves, přičemž oficiální datum ukončení bylo stanoveno na 31. července. Ostatně už nyní není aplikace k dispozici v obchodech. Pokud jste si ji v minulosti nainstalovali, máte možnost si ji nahodit na jiné zařízení, ale je asi lepší se poohlédnout po jiné.

Facebook se rozhodl také pro zrušení Hello, což je ve své podstatě aplikace na telefonování. Nejedná se o samostatnou komunikační službu, ale jen o aplikaci nabízející o něco jiné rozhraní pro běžné telefonní hovory. Hello bylo spuštěno v roce 2015 a nikdy se významně nepodařilo rozšířit tuto novinku. Ostatně její dostupnost byla jen v některých krajinách.

Poslední aplikací, která bude zrušena, je ‚tbh‘. Jedná se o anonymní sociální síť pro studenty. Facebook ji koupil teprve v minulém roce a nyní prostě bude zrušena.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim