reklama

Aplikace Netflix získává novou užitečnou funkci

Aplikace Netflix získává novou užitečnou funkci
2018-07-16T08:43:57+01:00
• 16. 7. 2018

Po velkém počtu proseb a žádostí, Netflix umožnil stahování videí v roce 2016. Bohužel tato funkce nefunguje naplno. Některá z videí totiž nemohou být stažena kvůli právům vlastníků. Pro ty videa, která ovšem mohou být stažena, přidal Netflix novou funkci. Díky ní se nyní používání této aplikace stává ještě praktičtější.

Netflix je dostupný v Česku

Stáhnout, smazat, a zase stáhnout

Netflix nyní implementoval do své aplikace funkci, díky které se budou zhlédnuté epizody vašeho seriálu automaticky mazat ze zařízení. Jejich místo nahradí další díl v pořadí. Tato funkce zatím funguje pouze pro některé televizní show.

V praxi to znamená, že můžete stáhnout třeba 3 epizody. Ty pak bude aplikace automaticky mazat a stahovat podle toho, jak je budete sledovat. Pokud tedy jednu epizodu shlédnete, aplikace ji smaže, a automaticky stáhne další, čili budete mít stále 3 nezhlédnuté epizody v zařízení.

Pokud si ale stahování seriálů chcete spravovat sami, můžete funkci vždy vypnout v sekci nastavení. Tato funkce také kvůli nárokům na síť bude fungovat pouze přes Wi-fi.

Podle vývojářů aplikace by měla tato funkce být na nejnovější verzi aplikace Netflix. Podle ohlasů uživatelů také není nutné nějakých větších aktualizací, čili se možná jedná o změnu na straně serveru aplikace.

logo-app Netflix Netflix, Inc. Zdarma ANDROID logo-app Netflix Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Tomáš Hubka

Student IT, notorický hráč her jak na počítači tak na mobilu, nadšenec do mobilních aplikací a fanoušek seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim