reklama

Alldocube X je tenký tablet s 10,5″ obrazovkou

Alldocube X je tenký tablet s 10,5″ obrazovkou
2018-07-15T11:59:21+02:00
• 15. 7. 2018
1

Alldocube X je zcela nový tablet, který disponuje velikou obrazovkou s 10,5″ úhlopříčkou s 2K rozlišením displeje. Též se pyšní velice tenkým tělem, které má pouze 6,9 mm.

Provedení určeno spíše na filmy

Alldocube není výkonnostně zcela na výši. Disponuje procesorem MediaTek MT 8176 určený přímo pro tablety. Má šest jader po dvou clusterech, z nichž první cluster je taktovaný maximálně na 2,1 GHz. Jde o úplně poslední procesor z dílny MediaTek od, který je určen přímo pro tablety, pochází však z prvního kvartálu roku 2016, takže to nejlepší má již za sebou. K výkonnostním parametrům můžeme ještě připočíst 4 GB operační paměti a grafický čip IMG PowerVR GX6250. Interní paměť získala 64 GB a úložiště je starší eMMC.

Alldocube X

K dalším parametrům patří například čtečka otisku prstů na boku zařízení, přítomnost audio jacka, či přední a zadní kameru s 8 MPx. Operační systém bude Android Oreo 8.1. Co se týče baterie, získá Alldocube X celkem 8 000 mAh, která je nabíjená pomocí USB-C a technologií rychlonabíjení MTK PE+. I při tak veliké baterii zůstane tloušťka zařízení pouhých 6,9 mm. Celková váha zařízení je přesných 500 g.

Displej má úhlopříčku 10,5″ a obrazovkou typu Super AMOLED. Samotný displej bude mít rozlišení 2K. Cena zařízení doposud nebyla stanovena, ale předpokládáme, že se bude pohybovat kolem cenovky nad 200 amerických dolarů, což je kolem 4 500 Kč. Prodej by měl začít ještě o prázdninách, pravděpodobně v průběhu srpna.

Zdroje: en.51cube.com, mediatek.com, mediatek.com, mediatek.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat