reklama

LG G7 ThinQ získává aktualizaci vylepšující fotografie a video

LG G7 ThinQ získává aktualizaci vylepšující fotografie a video
2018-06-27T12:29:24+01:00
• 27. 6. 2018

Každý rok se dočkáme celé plejády top modelů, přičemž se o každém dá hovořit jako o špičkovém zařízení, které nezklame. Rozdíly mezi nimi jsou spíše minimální, aspoň co se týče základních vlastností. Možná i proto se následně zveličují nedostatky nebo rozdíly mezi nimi. Když se světu představil mobil LG G7 ThinQ, mnozí jednoduše konstatovali, že mu chybí možnost natáčení ve 4K rozlišení při 60 snímcích za sekundu. Nová OTA aktualizace tento nedostatek napravuje.

Aktualizace pro LG G7 ThinQ se zaměřuje na foťáky

Hlavní novinkou systémové aktualizace je právě přidání podpory pro 4K videa s 60 snímky za sekundu, což je celkem dobrá zpráva. Díky tomu se novinka od LG dotahuje na jiné top modely, které mají tuto vlastnost již od svého představení. Zatímco 4K@30 videa mohou být jakkoliv dlouhá, při 4K@60 jste omezeni maximálně na 6 minut. Jedná se o příliš mnoho dat, což zatěžuje hardware a hrozilo by následně přetížení/přehřátí.

Nejedná se ale o jedinou novinku pro LG G7 ThinQ. Aktualizace také vylepšuje ostrost snímků při focení na manuální režim. Navíc byl přidán mód Super Bright, který využijete při focení s přisvícením. LG se zaměřilo i na zpracování fotografií, respektive na úpravu podání zelené a červené barvy. Aktualizace tak přináší nejrůznější opravy nejen v oblasti focení.

Pro současné i budoucí majitele novinky se jedná o celkem zajímavé vylepšení, ale otázkou je, jestli to LG napomůže v souboji s jinými rivaly na trhu. Nutno podotknout, že pořizovací cena LG G7 ThinQ je vyšší a výrobci by slušela agresivnější strategie pro zvýšení prodejů.

HEUREKALG G7 ThinQ na Heureka.czLG G7 ThinQCena od 6 900 KčHlídat cenu (jen pro přihlášené)

Zdroje: phonearena.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim