reklama

Letní výprodej na Gearbestu začíná sponzorovaný článek

Letní výprodej na Gearbestu začíná [sponzorovaný článek]
2018-06-18T06:50:03+01:00
• 18. 6. 2018

Gearbest dneska spouští velikou letní slevovou akci, která bude mít několik vln. První začíná již dnes a jmenuje se 618 karneval. Ceny jdou rapidně dolů díky vysokým slevám. Podívejte se tedy na stránky akce a vyberte si něco zajímavého ke koupi.

Největší letní smršť slev od založení Gearbestu

Gearbest pravidelně koná slevové akce, ale doposud neuskutečnil takovou, která by trvala skoro měsíc a měla tak veliké slevy. Na výběr máte z mnoha produktů, ve slevě jsou výrobky prakticky ze všech kategorií. Můžete si vybrat mezi chytrými hodinkami, chytrými krabičkami k televizi, 3D tiskárnami, zabíječi komárů (což se hodí zrovna v létě), ultra chytrou a precizní kamerou do auta od Xiaomi, notebookem či na zcela nový Xiaomi Mi Band 3.

Akce trvá do 9. července, ale pozor, každé zboží není zlevněné celou dobu akce, ale jen jeho část a zlevněné zboží se neustále mění, takže musíte sledovat, co za skvělé zboží je nyní v akci. Taktéž můžete zkusit štěstí pomocí tzv. Lucky bag, které v sobě ukrývají jedno zboží předem definované a k tomu je ještě nějaké přihozené. V mnoha balíčcích je přihozené zboží nižší hodnoty, v některých však je zboží cennější.

lucky bag gearbest

Nezmeškejte letní slevy a jděte na Gearbest a využijte slev, které se již nebudou opakovat v takové výši. Veškeré slevy jsou v řádech desítek % a nejde jen o nějaké slabé slevy. Tato letní akce s názvem 618 má slevy většinou kolem 20 % a někdy i 50 %, což už se doopravdy vyplatí. Mnoho zboží zde v ČR za takové ceny (i bez slevy) neseženete.

Zdroj: gearbest.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat