reklama

Kofola přišla s obdobou Pokémon Go, jmenuje se Pěnožrouti

Kofola přišla s obdobou Pokémon Go, jmenuje se Pěnožrouti
2018-06-23T08:49:41+01:00
• 23. 6. 2018
1

Pěnožrouti je česká verze Pokémon Go. Přišla s ní Kofola a aplikaci má jako marketingový produkt pro zvýšení prodeje točené Kofoly. Ve hře pěnožrouti totiž chytáte tzv. pěnožrouty, kteří se snaží sníst veškerou pěnu z Kofoly. Uživatel však pěnožrouta můžete chytit jen, když si koupíte točenou Kofolu.

Aplikace zdarma, ale bez peněz si nezahrajete

Pěnožrouty může uživatel získat pouze tak, že si pořídí točenou Kofolu. Následně zaměří kameru na telefonu pomocí aplikace na obdrženou sklenici s limonádou a následně se v okolí objeví postavička, která chce „sníst vaši pěnu“. Pěnožrouta uživatel následně chytí tak, že ho prstem přetáhne do pěnolapky. Poté už je váš a následně si ho můžete zobrazit ve své sbírce.

Aplikace Pěnožrouti pracuje obdobně jako Pokém GO. Po otevření aplikace uvidíte mapu a tam, kde je na mapě zobrazená pěna, tam se točí Kofola. Následně stačí přijít na dané místo, koupit si Kofolu, namířit přes aplikaci na sklenici a pak už jen chytit pěnožrouta. S ostatními uživateli můžete soutěžit, kdo jich chytí více, kde bude mít vzácnější figurky apod. Veškeré žebříčky jsou k vidění jak v aplikaci, tak na webu. Mezi vzácnými druhy je více kategorií, například legenďáci, hraďáci, horáci, vodáci a další. Ačkoli hra začala v červnu, tak jsou zde soutěžící, kteří už mají několik set polapených pěnožroutů. Denně hraje Pěnožrouty kolem 5 000 osob.

logo-app Pěnožrouti Kofola Developer Zdarma ANDROID logo-app Pěnožrouti Zdarma iOS

Zdroj:

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Kviteklove1 W

23. 6. 2018, 14:32

Připadá mi to jako jedna z největších blbostí, co kdo mohl vymyslet😂😂

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat