reklama

Gearbest: Originální Huawei Band 3 náramek jen za 650 Kč! sponzorovaný článek

Gearbest: Originální Huawei Band 3 náramek jen za 650 Kč! [sponzorovaný článek]
2018-06-22T12:12:01+02:00
• 21. 6. 2018
5

Před několika měsíci jsme se dočkali představení chytrého náramku zaměřeného pro sportovce, který společnost odhalila pod názvem Honor Band 3. Nový přírůstek na první pohled vypadá jako běžný konkurent pro náramky od amerického Fitbitu, ale čínský výrobce schoval všechny podstatné funkce právě do vnitřní části strojku.

Nejžhavější novinkou je měřič VO2 Max, který dokáže vypočítat maximální spotřebu kyslíku organismu při fyzické aktivitě a výsledná hodnota je často považována za objektivní ukazatel uživatelovy kondice. Využitá technologie slibuje takřka 95% přesnost. Model Band 3 umí monitorovat srdeční tep, rychlost či uraženou vzdálenost. Nová varianta dostala navíc GPS modul, běžeckého trenéra Running Coach, speciální technologii TruSleep pro sledování spánku a dýchání během sportování.

Sledování srdeční frekvence je možné dokonce nepřetržitě po celý den. Funkce Training Effect zvládá vyhodnotit cviky v závislosti na vaší kondici. Díky zvýšené odolnost (5 ATM) nemusíte brát ohledy na déšť, můžete se s nimi potápět či sprchovat. Samozřejmostí je upozorňování na nové události ze spárovaného zařízení. Chytrý náramek navíc vydrží na jedno nabití 10 – 21 dní při maximálním vytížení.

Gearbest: Huawei Band 3 a slevový kupón

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete si náramek zakoupit na e-shopu Gearbest. Nyní za zvýhodněnou cenu 30,99 amerických dolarů (650 korun), stačí při nákupu zadat slevový kupón JunN1845. Náramek zakoupíte ZDE. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově a množstevně omezená.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Roman Kosina

22. 6. 2018, 0:24

Pan Ševčík pravděpodobně prohodil v přirovnání značky, ale i tak jsme ho pochopili. Skutečně je Xiaomi a Honor(Huawei) jako Fiat a Mercedes.

Martin Vondra

21. 6. 2018, 23:13

Bohuzel tento naramek nepodporuje GPS , pouze linkuje GPS z mobilniho telefonu .. nebo je spatny odkaz a ma byt jiny naramek? dekuji

Jiří Ševčík

21. 6. 2018, 13:01

Pan Z. Koutský jako milovník Applu by se měl starat a psát o Applu a ne motat dohromady Xiaomi a Huawei

Jiří Ševčík

21. 6. 2018, 12:57

Xiaomi a Huawei je jako Mercedes a Fiat

michal tvarog

21. 6. 2018, 7:13

Odkaz je na úplně jiný náramek…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat