reklama

Xiaomi uvedlo Mi Mix 2S v edici Art Special Edition

Xiaomi uvedlo Mi Mix 2S v edici Art Special Edition
2018-05-13T14:35:00+02:00
• 13. 5. 2018

O jednu barevnou variantu se rozrůstá model Mi Mix 2S dostupný od letošního března pouze v bílém a černém provedení. Společnost Xiaomi si nyní připravila speciální edici s přívlastkem Art Special Edition, díky které získáte nejen velmi originálně zpracované zařízení, ale také nějaký ten obsah navíc. Telefon má přímo evokovat umělecké dílo, proto ho navrhly ve spolupráci s Britským muzeem.

Deruta v hlavní roli

Speciální edice přichází souběžně v době výstavy malované keramiky z Deruty, jejíž historie sahá až ke konci 13. století. Konkrétně vyobrazená žena na porcelánu pochází z období roku kolem 1500. Mírnou úpravou prošlo softwarové rozhraní MIUI 9.5 a zadní část nese logo Britského muzea. Dále v prodejním balení najdete ochranné pouzdro ve stejném designu nebo vstupenku opravňující jeden volný vstup do zmíněného muzea v Londýně.

Samotné specifikace zůstávají beze změn, ale pro připomenutí se hodí zmínit 5,99palcový FullHD+ displej, osmijádrový Snapdragon 845, 8GB operační paměť RAM, 256GB úložiště, 3 400mAh baterie či hlavní fotoaparát seskládaný ze dvou 12MPx snímačů. Čínský výrobce pomalu spouští prodej na domácím trhu, kde prodejní cena startuje u hranice 4 299 jüanů (tj. cca 14 508 Kč), a je tedy o 300 jüanů (tj. cca 1 012 Kč) dražší než standardní verze.

  

Zdroj: techandroids.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat