reklama

Už žádný otravný hmyz! Dokonalý lapač hmyzu jen nyní za 298 Kč sponzorovaný článek

Už žádný otravný hmyz! Dokonalý lapač hmyzu jen nyní za 298 Kč [sponzorovaný článek]
2018-05-15T06:57:35+01:00
• 14. 5. 2018
3

Už žádný otravný hmyz. Aby u vás konečně opět zavládl klid v obývacích pokojích, ložnicích, kancelářích a také v restauracích nebo na schodištích, LED lapač hmyzu HNW – Electric Mosquito Killer Lamp nekompromisně skoncuje s komáry a mouchami.

Lapač hmyzu za pár kaček

Způsob činnosti je velmi jednoduchý. Energeticky úsporná LED žárovka neodolatelně přitahuje létající hmyz. Místo toho, aby obtěžoval lidi bodnutím a bzučením, letí rušitelé jako zhypnotizovaní k příjemnému modrému světlu lampy. Neodvratně přitom přijdou do kontaktu s drátěnou mřížkou pod vysokým napětím. 

Krátká, bezbolestná elektrická rána způsobí zabzučení a mrtví škůdci padnou do záchytné misky lapače hmyzu. To vše funguje naprosto bez hluku, chemických návnad, jedovatých sprejů nebo chytání hmyzu s novinami nebo plácačkou. LED lapač hmyzu HNW – Electric Mosquito Killer Lamp vhodný pro úsporný nepřetržitý provoz, stačí jej zapojit do USB. Aby bylo možné usmrcený hmyz snadno zlikvidovat, je záchytná miska vyjímatelná.

A co víc, HNW – Electric Mosquito Killer Lamp můžete mít připojený ke svému notebooku či telefonu, takže jej budete mít vždy při ruce. A pokud jde o cenu, budete příjemně překvapeni. Pokud vás chytrý lapač hmyzu zaujal, můžete si jej nyní zakoupit za pouhých 14,93 amerických dolarů, tj. 298 Kč. Přístroj zakoupíte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Obrázek: silný (5V, hihi) větrák uvězní komáry v pasti.
Popis: přijdou do kontaktu a vysokým napětím a krátká bezbolestná (fakt legrační) rána způsobí zabzučení a mrtví škůdci padnou…
Je to ledka v větráčkem za tři stovky, překládajícímu básníkovi navzdory.

Peter Markuška

15. 5. 2018, 6:49

spotreba sa odkedy uvadza vo voltoch?

Zdeněk Koutský

15. 5. 2018, 10:53

Opraveno, děkuji za upozornění :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim