reklama

Už žádný otravný hmyz! Dokonalý lapač hmyzu jen nyní za 298 Kč sponzorovaný článek

Už žádný otravný hmyz! Dokonalý lapač hmyzu jen nyní za 298 Kč [sponzorovaný článek]
2018-05-15T06:57:35+00:00
• 14. 5. 2018
Thumbnail3

Už žádný otravný hmyz. Aby u vás konečně opět zavládl klid v obývacích pokojích, ložnicích, kancelářích a také v restauracích nebo na schodištích, LED lapač hmyzu HNW – Electric Mosquito Killer Lamp nekompromisně skoncuje s komáry a mouchami.

Lapač hmyzu za pár kaček

Způsob činnosti je velmi jednoduchý. Energeticky úsporná LED žárovka neodolatelně přitahuje létající hmyz. Místo toho, aby obtěžoval lidi bodnutím a bzučením, letí rušitelé jako zhypnotizovaní k příjemnému modrému světlu lampy. Neodvratně přitom přijdou do kontaktu s drátěnou mřížkou pod vysokým napětím. 

Krátká, bezbolestná elektrická rána způsobí zabzučení a mrtví škůdci padnou do záchytné misky lapače hmyzu. To vše funguje naprosto bez hluku, chemických návnad, jedovatých sprejů nebo chytání hmyzu s novinami nebo plácačkou. LED lapač hmyzu HNW – Electric Mosquito Killer Lamp vhodný pro úsporný nepřetržitý provoz, stačí jej zapojit do USB. Aby bylo možné usmrcený hmyz snadno zlikvidovat, je záchytná miska vyjímatelná.

A co víc, HNW – Electric Mosquito Killer Lamp můžete mít připojený ke svému notebooku či telefonu, takže jej budete mít vždy při ruce. A pokud jde o cenu, budete příjemně překvapeni. Pokud vás chytrý lapač hmyzu zaujal, můžete si jej nyní zakoupit za pouhých 14,93 amerických dolarů, tj. 298 Kč. Přístroj zakoupíte ZDE.

reklama
reklama

Komentáře

Obrázek: silný (5V, hihi) větrák uvězní komáry v pasti.
Popis: přijdou do kontaktu a vysokým napětím a krátká bezbolestná (fakt legrační) rána způsobí zabzučení a mrtví škůdci padnou…
Je to ledka v větráčkem za tři stovky, překládajícímu básníkovi navzdory.

Peter Markuška

15. 5. 2018, 6:49

spotreba sa odkedy uvadza vo voltoch?

Zdeněk Koutský

15. 5. 2018, 10:53

Opraveno, děkuji za upozornění :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit