reklama

Unikly rendery USB-C nabíječky pro letošní iPhony

Unikly rendery USB-C nabíječky pro letošní iPhony
2018-05-22T11:19:43+01:00
• 22. 5. 2018

Apple neuhlídal nabíjecí adaptér pro nové letošní modely. Apple se dle zatím oficiálně nepotvrzených informací připojí letos k dalším výrobcům, jejichž zařízení podporují rychlonabíjení. Nyní se objevily první rendery, které nasvědčují příchodu nových rychlonabíječek s typem USB-C.

Rychlost a elegnace

Nový nabíjecí adaptér od Apple vypadá elegantně a k rychlonabíjení mu poslouží 18 wattů. Tvar bude na vrchní části oválný, v evropské verzi ještě přibude potřebné hranaté zakončení. Americká verze však bude jen oválná. Nový adaptér má přijít na podzim spolu s novou várkou iPhonů. V adaptéru bude port pro USB-C kabel. Tento kabel bude z druhé strany zakončen běžným Lighting zakončením.

USB-C iPhone 2018 nabíječka

Apple pravděpodobně novou funkci rychlonabíjení využije ke zvýšení pořizovací ceny. Současné modely iPhone X, 8 a 8 Plus je již možné rychlonabíjet, avšak musíte si k tomu dokoupit USB-C, nakonci s Ligthingem, a k tomu ještě dokoupit rychlonabíječku například od Ankeru, Google či 29W od Applu. Poslední zmínění však není zcela ideální, a tak Apple přichází s kompaktnější 18W verzí., která nahradí současné 5W.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim