reklama

Obrovská sleva na originální hodinky Xiaomi Huami Amazfit Bip! sponzorovaný článek

Obrovská sleva na originální hodinky Xiaomi Huami Amazfit Bip! [sponzorovaný článek]
2018-05-23T13:00:34+02:00
• 23. 5. 2018
5

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod Gearbest tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Xiaomi Huami Amazfit Bip vás zaujmou nejen svým jednoduchým a krásným konstrukčním zpracováním, ale také svou velmi nízkou cenou. Ve výsledku je právě cena hlavním tahákem potenciálních zákazníků. Jedná se o hodinky vhodné nejen pro sportovce, ale také běžné smrtelníky.

Xiaomi Huami Amazfit Bip – jak uplatnit slevu?

Chytré sportovní hodinky nabízí malý čtvercový a dotykový displej podporující gesta. Srdcem celého zařízení je baterie s kapacitou 190 mAh. Na jedno nabití pak hodinky vydrží až 1 měsíc, přičemž baterii dobijete zhruba za dvě hodiny čistého času. Čínský výrobce se zde rozhodl také implementovat certifikaci IP68 zaručující ochranu proti vodě a prachu. Pro spárování telefonu s hodinkami je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Huami Amazfit přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně.

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten Xiaomi Huami Aamazfit Bip nabízí za 1 470 Kč. Pokud však zadáte náš slevový kupón HSC4thD195, zaplatíte pouhých 1 199 Kč. Hodinky si můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Ales Filip

23. 5. 2018, 22:11

Tak to se omlouvám. NÄ›jak jsem to v tom ÄŤlánku na dotekománe.cz pĹ™ehlĂ©dl….

Ales Filip

23. 5. 2018, 20:39

Pěkný podvod. Slevový kód nefunguje!!!

Přemysl Vaculík

VIP 23. 5. 2018, 21:04

Kód stále funguje: http://prntscr.com/jlqrg0

Přemysl Vaculík

VIP 23. 5. 2018, 21:46

Ale odkaz a sleva je na ty bílé.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim