reklama

Nejnovější robotický vysavač Xiaomi Vacuum Cleaner nyní se slevou 5000 Kč! sponzorovaný článek

Nejnovější robotický vysavač Xiaomi Vacuum Cleaner nyní se slevou 5000 Kč! [sponzorovaný článek]
2018-05-11T16:22:14+01:00
• 11. 5. 2018

Značka Xiaomi je stále populárnější a populárnější. Obchod Light In The Box tak nyní přináší jedinečnou akci, ve které jsou právě produkty této značky ve slevě. Zakoupit můžete nejen telefony, ale i třeba sluchátka, externí baterky, kamerky, notebook, nebo dokonce robotický vysavač.

Akce probíhá do konce tohoto měsíce, tak rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí může být například robotický vysavač Xiaomi Vacuum Cleaner za 16 674 Kč. Můžete jej však získat levněji, a to díky našemu speciálnímu slevovému kuponu.

Nejnovější XIAOMI VACUUM CLEANER 2

Čínský výrobce ve své nabídce má již několik zajímavých produktů, které je možné následně spárovat s vašim smartphonem. Od chytrých náramků a hodinek, až po chytré váhy či dokonce robotické vysavače. A právě o tomto chytrém vysavači bude nyní řeč.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner 2, tak zní jeho celé označení, lze využít především na čištění koberců a tvrdých podlah. V těchto podmínkách si vysavač lehce poradí, a to díky vysokému výkonu a plně automatickému provozu. Vacuum Cleaner lze samozřejmě ovládat pomocí vašeho telefonu, především přes oficiální mobilní aplikaci.

ky Xiaomi Vacuum Cleaneru můžete dělat mnohem více věcí najednou, protože o samotné čištění se postará stroj. Skvělé na tomto „příslušenství“ je, že může začít vysávat váš dům ihned, jakmile odejdete do práce. Vysavač disponuje vysokým výkonem, o který se mimo jiné stará motor japonské značky NIDEC, jenž pojme až 0,67 metrů krychlových vzduchu za minutu o tlaku až 1800Pa.

Dalším důležitým parametrem je baterie s kapacitou 5200 mAh, která udrží robota v chodu až 2,5 hodiny. Jakmile se vysavač vybije, sám dojede k nabíjecí stanici a po nabití opět pokračuje tam, kde předtím přestal. Veškeré ovládání probíhá pomocí mobilní aplikace Mi Home (Android a iOS).

Light In The Box NABÍZÍ SPECIÁLNÍ SLEVU

Pokud vás zaujme robotický vysavač od Xiaomi, můžete dokonce získat i několikaprocentní slevu, a to díky našemu slevovému kupónu. Při objednávce stačí zadat SMARTBOTYB. Po uplatnění kupónu zaplatíte 11 000 Kč, což je sleva více než 5 000 Kč. Produkt zakoupíte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim