reklama

Klíčová aktualizace hodinek Suunto Spartan

Klíčová aktualizace hodinek Suunto Spartan
2018-05-30T11:54:28+01:00
• 30. 5. 2018
3

Postupem času společnost Suunto zdokonaluje řadu sportovních hodinek Spartan a právě poslední dny je dostupná klíčová aktualizace firmwaru verze v2.0.40. Přidává spoustu zajímavých novinek, vylepšení a oprav, na které se nyní zaměříme. Jelikož celá série sparťanských hodinek má rozličné parametry, tak ne všechny vychytávky jsou dostupné napříč modely Spartan.

– Přepracované a rozšířené zóny intenzity
– Vylepšené tréninkové cíle
– Notifikační centrum
– Aktuální tepová frekvence
– Aktuální teplota
– Oprav chyb a optimalizace výkonu
– Nová mobilní aplikace

Kromě vylepšení hodinek jsme se konečně dočkali nové aplikace pojmenované jednoduše Suunto, jež je dostupná na zařízeních Android a iOS. Ta byla zatím uvedena v tichosti s modely Fitness a majitelé mohou stále používat Movescount. Vůbec není překvapující, že aplikace vychází ze sportovní aplikace Sports-Tracker jen se změněnou barvou. Přidáno bylo několik obrazovek zahrnující rozšířené informace z hodinek jako trénink, kroky a spánek. Synchronizace funguje napříč Suunto, Sports-Tracker a Movescount, takže momentálně stačí mít pouze jednu aplikaci, na místo dvou. Na druhou stranu nová aplikace ztratila teplotní mapy a animaci trati, což není tak velká ztráta.

Poslední pozornost si zaslouží očekávaný nástupce Suunto Spartan. Představení je na spadnutí a Suunto již žhaví sociální sítě svým tajuplným náhledem na design nových hodinek. Pravděpodobně bude cílit na top příčky a bude se snažit zasadit konkurenci těžkou ránu. Brzy uvidíme, jak to dopadne a jestli nejde o planá slova.

logo-app Suunto Amer Sports Digital Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Václav Král

31. 5. 2018, 12:38

Jak dlouho ti Lukasi vydrzi na jedno nabiti, pokud je moc netrapis s GPS?

Lukáš Vaculík

31. 5. 2018, 12:42

Bez GPS a trackování necelé dva týdny. Při zapnuté aktivitě s nejlepším měřením (nejvyšší přesnost GPS + Glonass a zapnutý displej) vydrží tak 8 hodin.

Václav Král

31. 5. 2018, 12:56

Hmmm to je gut. Ja mam Spartan Sport WHR Baro a se zapnutym 24/7 merenim tepu a spanku (meri to 1x za 10 minut) a i bez aktivit jede baterka po tom update 20% za den dolu. Tedy vydrzi max 4 dny. Netusim zda reklamovat, nebo je to v pohode. Podle manualu by mely vydrzet dele…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim