reklama

Google Fotky nabídnou partnerský program

Google Fotky nabídnou partnerský program
2018-05-10T13:49:19+01:00
• 10. 5. 2018

Na včerejším Google I/O došlo k představení partnerského programu pro Google Fotky. Program nabídne nástroje a rozhraní API pro vytváření fotografií a videí. Služby třetích stran tak mohou využívat některé funkce aplikace, jako je například účinné vyhledávání.

Google I/O 2018 – asistent v Česku a spousta dalších novinek

Knihovna API dovolí vývojářům vytvářet mobilní a uživatelské prostředí, do kterého mohou integrovat některé možnosti Fotek. Fotografie mohou být dohledatelné podle data, obsahu a dalších možností. Zároveň mohou být organizovány a filtrovány pomocí algoritmů pro práci s fotografiemi společnosti. Kromě toho budou fotografie uloženy na serverech Googlu, což vývojářům ušetří spoustu problémů.

Google Fotky už mají partnery

Některé společnosti jako HP, NixPlay, Xero nebo TimeHop už knihovnu API využívají. Do developerského programu se navíc můžete přihlásit i vy. Stačí, když přejdete na tento odkaz.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Je mi 22 let a studuji Tělovýchovu+žurnalistiku v Olomouci. Mezi mé největší koníčky patří sport. Především ale fotbal a posilování. Rád jezdím na kole, plavu a běhám, baví mě i zimní sporty jako lyžování a hokej. Rovněž se zajímám o zdravý životní styl. Pochopitelně se zajímám i mobilní telefony.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim