reklama

Xiaomi Mi Pad 4 poodhalen, nabídne specifikace střední třídy

Xiaomi Mi Pad 4 poodhalen, nabídne specifikace střední třídy
2018-06-25T06:49:03+02:00
• 27. 4. 2018
2

Velmi známý a spolehlivý analytik Pan Jiutang nedávno prohlásil, že společnost Xiaomi vyvíjí zcela nový tablet Mi Pad 4. Na serveru XDA Developers se nyní dokonce objevily bližší specifikace nového přístroje. 

Podle publikovaných informací se nového tabletu Mi Pad 4 dočkáme velmi brzy. Samotný zobrazovací panel bude disponovat poměrně slušnou hodnotou, přesněji 320ppi, což je pro tablety naprosto dostačující. Velkým lákadlem jistě bude kapacita akumulátoru, která činí 6 000 mAh. 

V dokumentu se dokonce nachází informace o samotném firmwaru, který poodhalil další hardwarové specifikace. Jestliže je zpráva pravdivá, můžeme s největší pravděpodobností očekávat přítomnost LCD displeje s poměrem stran 18: 9.

Xiaomi Mi Pad 4 s podtaktovaným procesorem

Srdcem celého tabletu bude procesor Snapdragon 660 s taktem 2,0 GHz. Výrobce jej lehce podtaktoval, neboť obvyklá frekvence činí 2,2 GHz. Bohužel zatím nemáme bližší informace, které by odhalily velikost operační paměti. Pravděpodobně se zde dočkáme také podpory microSD karet. 

Co se fotoaparátu týká, na zadní straně bude k dispozici kamera s 13megapixelovým snímačem OmniVision OV13855 s clonou 2.0. Na přední straně pak najdeme fotoaparát s rozlišením 5 Mpx a clonou f / 2.0 od společnosti Samsung. Již nyní můžeme potvrdit, že Xiaomi Mi Pad 4 nebude podporovat natáčení videí ve 4K a NFC už vůbec ne. Na druhou stranu bude podporovat portrétní režim.

Jakmile získáme další podrobnosti o nově připravovaném tabletu Xiaomi Mi Pad 4, budeme vás o tom samozřejmě informovat, a to prostřednictvím našeho článku. Jak se vám nové zařízení líbí? Napište nám to do komentářů.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Martin Lendvay

29. 4. 2018, 17:53
Android aplikace

„Samotný zobrazovací panel bude disponovat nízkou hodnotou, přesněji 320ppi.“ Uf, to je veta, zjavne tam chýbajú slovíčka „..hustotou s nízkou..“ A za ďalšie, pre tablety to aleže naozaj nízka hustota nie je, skôr priemerná až nadpriemerná.

Zdeněk Koutský

29. 4. 2018, 18:09

Děkuji za feedback. Větu opravím, příště si dám více pozor :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim