reklama

WhatsApp přidává užitečnou funkci na posílání hlasových vzkazů

WhatsApp přidává užitečnou funkci na posílání hlasových vzkazů
2018-04-05T18:31:05+02:00
• 5. 4. 2018
1

Některé komunikační služby již nějakou dobu nabízejí možnost posílání hlasových vzkazů. Můžeme zmínit například Allo, Facebook Messenger nebo WhatsApp. Ve vše musíte držet ikonu mikrofonu po celou dobu, co nahráváte vzkaz. Právě vývojáři ve WhatsAppu se zamysleli nad touto funkcí a začínají testovat menší vylepšení.

V rámci beta verze aplikace WhatsApp (2.18.102) došlo k jedné drobné změně. Pokud budete nahrávat delší vzkaz, objeví se vám nabídka zámku. Stačí tedy prstem přejet na tento zámek a dojde k uzamčení funkce pro nahrávání. Díky tomu můžete pustit prst a pokračovat v mluvení.

WhatsApp

Samotný zámek se neobjeví ihned. Musíte pár sekund mluvit a až následně se ukáže nová možnost. Původní funkcionalita zůstává zachována. Jak již bylo řečeno, novinka je k dispozici v beta verzi aplikace. Pakliže nejste tester, můžete se jím stát skrze tento odkaz. Případně si můžete stáhnout instalační APK soubor pro otestování.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Když už chtějí kopírovat tak ať se podívají jak to má Threema. Nějaký honění zámku po obrazovce je totální nesmysl, zvlášť když lidi využívají funkci hlasových zpráv hlavně tehdy, kdy nemůžou psát. Těžko budou čekat kdy se jim objeví zámek aby ho honili po displeji. Threema je už kvalitou úplně někde jinde. Co je WhatsApp Facebooku, jen to przní přidáváním svinsta typu stories atd.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim