reklama

ThePhoneCoat – nová generace ochrany zařízení

ThePhoneCoat – nová generace ochrany zařízení
2018-04-15T14:00:09+02:00
• 15. 4. 2018
1

Existuje mnoho způsobů, jak ochránit svůj telefon či tablet před poškozením. Někdo si vystačí s temperovaným sklem přes displej a naopak někteří nemají problém zařízení nasoukat do gumového pouzdra. Společnost ThePhoneCoat vymyslela takřka geniální ochranu, se kterou nebudou mít problém například ani majitelé iPhonu. U něj ochranné pouzdro často překrývá charakteristické logo firmy Apple v zadní části.

Samoopravitelnost jako bonus

Zbývá necelých 14 dnů do konce kampaně na crowdfundingovém portálu Kickstarter a díky vybranému sedminásobku potřebné částky zamíří ochrana se jménem ThePhoneCoat téměř jistě do hromadné výroby. V jednoduchosti tkví krása, což dokazuje pouze 0,2 mm průhledná fólie obalená po celém zařízení. Zveřejněné video znázorňuje velmi snadnou aplikaci, která se skládá ze dvou částí fólie.

Speciální nanotechnologie přidává k dobru schopnost samoopravitelnosti. Posbírané škrábance na povrchu odstraníte za pomoci klasického vysoušeče vlasů. Přes oficiální webové stránky www.ThePhoneCoat.com lze zjistit podporu vašeho zařízení. Ještě do 26. dubna tuto ochranu pořídíte za 35 eur (tj. cca 886 Kč) přes zmiňovaný Kicksarter. Později stoupne cena v průměru o cca 30 procent. Nakonec výrobce má naplánované první dodávky fólií na letošní léto.

Zdroj: kickstarter.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Jiří Mrázek

15. 4. 2018, 16:46
Android aplikace

Tohle už dávno existuje od společnosti ZAGG – invisible shield. Stejná ochrana, stejné vlastnosi, samoopravování a dokonce i záruka. bezplatné výměny v případě poškození.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim