reklama

MousePad+ je podložka pod myš, co nevyšla z módy

MousePad+ je podložka pod myš, co nevyšla z módy
2018-04-15T08:44:55+02:00
• 15. 4. 2018

Zatímco klasické podložky pod myš pomalu mizí z kancelářských stolů, tak společnost Takieso Graft Design se jim rozhodla dát nový nádech. Nová crowdfundingová kampaň na serveru Kickstarter přináší podložku pod myš s názvem MousePad +, která vypadá velmi elegantně, byla vyrobena z kvalitních materiálů a ke všemu přináší jednu příjemnou funkci pro technologické nadšence ztrácející se neustále v klubku kabelů.

V jednoduchosti je krása

Na výrobu použili přírodní vlákno z vlny pocházející z Austrálie a také ještě blíže nespecifikovanou umělou kůži. Zájemci mohou vybírat celkem ze tří barevných variant – černá, hnědá, modrá. Vzpomínanou funkcí navíc je integrována nabíječka pro chytré telefony, kterou charakterizuje jen nenápadně vyčnívající USB kabel. Uvnitř ukrytá čipová sada zajišťuje kompatibilitu hned několika nabíjecích standardů najednou.

Největší pozornost upoutá technologie Quick Charge 2.0 s podporovaným výkonem 5 W, 7,5 W, 10 W, 15 W při bezdrátovém nabíjení a hned v závěsu se drží standard Qi. Uživatel si může podložku obrátit jak do vertikální, tak i do horizontální polohy. Samozřejmostí je podpora zařízení se systém Android i jablečného iOS. Jeden kousek lze pořídit za 29 dolarů (tj. cca 596 Kč) s tím, že první kusy budou expedovat během letních prázdnin.

Zdroj: kickstarter.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat