reklama

Polaroid Insta-Share printer – mobilnĂ­ tiskárna nynĂ­ dostupná i v ÄŚeskĂ© republice

Polaroid Insta-Share printer – mobilnĂ­ tiskárna nynĂ­ dostupná i v ÄŚeskĂ© republice
2018-04-22T13:29:46+02:00
• 22. 4. 2018
2

V dnešní době je kladen důraz především na fotografické možnosti mobilních telefonů. Bohužel s tím upadá samotné vyvolávání fotografií. Nyní se však na český trh dostává mobilní tiskárna Insta-Share, která umožní velmi rychlé a snadné vyvolání fotografie.

Tiskárnu Polaroid Insta-Share Printer stačí připojit ke smartphonu Motorola Moto Z a pomocí aplikace fotoaparátu jednoduše fotky vyvolat rovnou na papír. Bohužel tato tiskárna je kompatibilní pouze s řadou Moto Z. Tiskárna však neumí vyvolat jen nově pořízené fotografie, ale můžete si vyvolat i uložené fotografie z Instagramu či Facebooku.

Abyste mohli projevit svoji kreativitu, tak je zde možnost úpravy fotek pomocí různých filtrů či rámečku. Výsledné fotografie, které tiskárna vytiskne, mají rozměry 5,08 x 7,62 cm a díky rychloschnoucímu inkoustu jsou odolné vůči rozmazání. Výrobce doporučuje využít speciální fotopapír Polaroid Premium ZINK Zero-Ink. Samotný fotopapír má poté možnost odlepení zadní strany, díky čemuž získáte velmi rychle samolepku.

Otázkou však zůstává, jaký úspěch bude mít tato tiskárna, vzhledem ke své kompatibilitě. Cenovka se na českém trhu zastavila na hodnotě 3 799 korun. Speciální foto papír následně stojí přibližně 330 Kč za 20 kusů.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama
reklama
Samsung Galaxy Note10

Lukáš Breburda

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém Android, ale nikdy nepohrdl ani iOS. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Petr Hošek

22. 4. 2018, 15:55
Android aplikace

To už je lepší a levnější Xiaomi XPRINT Mobile phone photo printer bluetooth connect 10pcs Printing paper high definition AR photo 1670 thousand color

Jiří Mrázek

22. 4. 2018, 23:28

Jak pro koho. Vzhledem k ceně XPRINTu od Xiaomi kdy se některé eshopy nebojí říct o 120 USD + DPH jsme na nějakých 3000. Hlavně polaroid používá univerzální papíry, u Xiaomi je použit jejich vlastní XPRINT, obával bych se pozdější nedostupnosti papíru, která si myslím u Polaroidu nehrozí a co potom s tiskárnou.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim