reklama

Outdoorová kamera Hawkeye Firefly za bezkonkurenčních 538 Kč! sponzorovaný článek

Outdoorová kamera Hawkeye Firefly za bezkonkurenčních 538 Kč! [sponzorovaný článek]
2018-04-18T07:00:58+02:00
• 18. 4. 2018

Společnost Firefly vůbec nespí, důkazem toho jsou nově zveřejněné produkty. Teprve nedávno se se na trh dostala další akční kamerka pod názvem Hawkeye Firefly. Jedná se o vlajkovou loď společnosti Firefly, která je oproti svému předchůdci ve všech ohledech lepší.

Hawkeye Firefly disponuje skutečným Full HD rozlišením, tak jako nabízí konkurenční výrobci. Jedná se o vůbec nejlepší Full HD akční kameru, kterou kdy společnost vyrobila. A pokud nechcete investovat desítky tisíc korun do drahých kamer, Firefly si zamilujete.

Firefly se snaží své výrobky dělat nejen jednoduché, ale také vkusné. Kamerka má čtvercový design jako většina malých akčních kamer. Jde o fantastický design, ale jen přece se zde nachází lehké změny. Například Hawkeye Firefly nemá na přední straně 1palcový LCD displej, bohužel ani na té zadní. Dalším znatelným rozdílem je materiál. Hawkeye Firefly je vyroben z hliníku. Díky tomu je kamera velmi bytelná. Produkt je dodáván v jedné barvě – černé.

Hawkeye Firefly – hardware za bezkonkurenční cenu

Kamera Hawkeye Firefly dokáže pořizovat velmi kvalitní videa, a to při Full HD rozlišení. To samozřejmě využijete při další editaci. Hlavním srdcem zařízení je pak procesor Generalplus umožňující nahrávání ve Full HD s 30 snímky za sekundu. Kromě toho je možné nahrávat videa v rozlišení HD 720p se 30 snímky za sekundu.

Jestliže máte o kameru zájem, nebo se chcete dozvědět více, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten Hawkeye Firefly nabízí za 26,93 amerických dolarů, což je v přepočtu asi 538 KčKameru si můžete zakoupit ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat