reklama

Otevření prvního Xiaomi Mi Storu budou doprovázet zajímavé ceny

Otevření prvního Xiaomi Mi Storu budou doprovázet zajímavé ceny
2018-04-23T06:44:19+02:00
• 23. 4. 2018
2

V minulém roce se společnost Xiaomi začala specifikovat na rozrůstání svého působení v Evropě. Od léta se začínají na různých místech vyskytovat kiosky s označením Mi Zone, ale stále společnosti Xiaomi chybělo klasické prodejní a servisní místo, jako má například Huawei.

Těmto časům je však konec, jelikož Xiaomi otevírá kamennou prodejnu uvnitř centra Černý Most skrze oficiálního distributora v Česku. K slavnostnímu otevření dojde v sobotu 28. 4. 2018 v 11:00, prodejnu však můžete navštívit již dříve. K vidění, vyzkoušení a případné koupi bude kompletní nabídka produktů lokalizovaných pro Českou republiku. K dispozici nebudou jen chytré telefony a náramky, ale celé spektrum produktů jako jsou powerbanky, elektrická koloběžka nebo kuriózní rýžovar.

Největším lákadlem pro zákazníky jsou však slevy. Pro každého zákazníka, který v sobotu dorazí, je připravena sleva 30 % na jakýkoli produkt. Pro prvních pár zákazníků jsou však připraveny obrovské slevy. Mimo slevy jsi ještě společnost připravila soutěž o tři mobilní telefony, respektive modely Xiaomi Redmi 4X, Redmi Note 5A Prime a Redmi 5. Tato soutěž startuje ráno v 9:00 a pro přihlášení stačí odchytit hostesku a vyplnit krátký dotazník. Zda jste vítězem, se poté dozvíte v losování, které se bude konat v 12:30.

Seznam akcí pro první zákazníky:

  • 20x Xiaomi Redmi 4X za 499 korun
  • 50x Xiaomi Redmi 5A za 399 korun
  • 100x fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 za 99 korun
  • 1 000x sluchátka Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic za 1 korunu

 Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

:-D Tak to by chtělo uskutečnit přímý přenos, bude nákupní šílenství se spacáky před prodejnou.

Přemysl Vaculík

VIP 23. 4. 2018, 14:56

Máme to v plánu, ale bude záležet na podmínkách. Tak nás sledujte, zkusíme to ;)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim