reklama

NO.1 představil další hodinky F7, jsou určené převážně do terénu

NO.1 představil další hodinky F7, jsou určené převážně do terénu
2018-04-26T15:29:08+02:00
• 26. 4. 2018
3

NO.1 vychrlil letos další polochytré hodinky. Jmenují se NO.1 F7 a nenajdete na nich operační systém Android Wear, ale pouze proprietární systém vytvořený výrobcem. Ten spojíte s telefonem pomocí Bluetooth, následně pak můžete využívat prodloužené notifikace na zápěstí.

Sportovní hodinky s GPS

NO.1 F7 jsou určeny hlavně pro sportovní účely. Svojí výdrží do 3 týdnů vystačí na běžné používání zcela komukoli. Pro sportovce jsou však jen na kratší dobu, protože při využívání GPS se baterie vybije do 16 hodin. Hodinky zvládnou sledovat tepovou frekvenci celý den a kromě toho jsou i voděodolné pod certifikací IP67. Jde o polochytré hodinky, které se od konkurence v podobné cenové hladině (přibližně kolem 1 000 Kč) liší přítomností GPS a odolnějším provedením. U těchto hodinek se uživatel nemusí tolik obávat jejich poničení.

NO.1 F7 obsahují standardní funkce, tedy po propojení s Bluetooth vám ukazují notifikace a upozorní na příchozí hovor. Díky senzorům ukáží nadmořskou výšku, ve které se uživatel momentálně nachází, ukáží tlak a vzdálenost, která byla za daný den učiněna. Hodinky váží 180 g a s telefonem je propojíte pomocí aplikace H Plus, kde vidíte jednotlivé zaznamenané sportovní aktivity. NO.1 F7 kupodivu podporují i české rozhraní.
NO.1 F7

Hodinky NO.1 F7 zatím nejsou oficiálně na trhu a jejich prodej se očekává v měsíci květnu. Cenu odhadujeme přibližně kolem 1 000 Kč. Tím pádem klesne i cena předchozích skoro totožných modelů F6 a F5, které jsou staré přibližně půl roku.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Otakar Zemek

26. 4. 2018, 19:50

Na videu to vypadá pěkně, To ale vypadaly i no.1 F6, které jsem nedávno koupil na Gearbestu.

Ve skutečnosti ale android aplikace je úplně zoufalá, funkce, slibované na reklamních grafikách to vůbec nemá, optický senzor tepu si čísla v podstatě vymýšlí, krokoměr taktéž.

Notifikace celkem šly, ale taky ne ze všech aplikací.

Na email s dotazem výrobce vůbec neodpoví.

Koupit, pohrát si a prodat dál, to jo, ale na používání to moc není.

Martin Novotný

26. 4. 2018, 16:14
Android aplikace

3 dny baterie…. ????????

Karel Čapka

VIP 26. 4. 2018, 21:38

Baterie má výdrž tří týdnů, jak je uvedeno v článku, nikoli dnů.

Při použití GPS je výdrž 16 hodin.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim