reklama

Light In The Box nabízí slevy na všechny produkty, včetně Xiaomi sponzorovaný článek

Light In The Box nabízí slevy na všechny produkty, včetně Xiaomi [sponzorovaný článek]
2018-04-30T07:56:47+02:00
• 30. 4. 2018
1

Čínské internetové obchody pomalu a jistě dobývají tuzemské e-shopy. Objednávka z čínského obchodu mnohdy vyjde levněji, než u obchodu v České republice. A ono je to logické. Zatímco u nás jsou ceny vyšší, protože majitelé musí na výrobku započítat DPH + provize, v Číně je situace o něco jednodušší. U čínského obchodu vždy platíte pouze za samotný výrobek, kde není účtované zdejší DPH a další poplatky. 

Jedním z takových obchodů je Light In The Box. Jedná se o internetový obchod, kde najdete opravdu všechno. Od mobilních telefonů až po svatební šaty. Zde se meze vskutku nekladou. Navíc nyní obchod Light In The Box nabízí několika procentní slevy na všechny produkty, které nabízí. Tak například nyní můžete zakoupit chytré hodinky od Xiaomi se slevou téměř tisíc korun. Záruka je samozřejmostí.  

Xiaomi Huami AMAZFIT Bip a sleva

Xiaomi Huami Amazfit Bip vás zaujmou nejen svým jednoduchým a krásným konstrukčním zpracováním, ale také svou velmi nízkou cenou. Ve výsledku je právě cena hlavním tahákem potenciálních zákazníků. Jedná se o hodinky vhodné nejen pro sportovce, ale také běžné smrtelníky.

Chytré sportovní hodinky nabízí malý čtvercový a dotykový displej podporující gesta. Srdcem celého zařízení je baterie s kapacitou 190 mAh. Na jedno nabití pak hodinky vydrží až 4 měsíce, přičemž baterii dobijete zhruba za dvě hodiny čistého času. Čínský výrobce se zde rozhodl také implementovat certifikaci IP68 zaručující ochranu proti vodě a prachu. Pro spárování telefonu s hodinkami je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Huami Amazfit přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně.

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Light In The Box. Ten Xiaomi Huami Aamazfit Bip nabízí za 2 465 Kč. Pokud však produkt zakoupíte nyní, zaplatíte pouhých 1 738 Kč. Hodinky si můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Martin Jeřábek

30. 4. 2018, 18:41

Rovnou se vás zeptám je dobrý ten e-shop původně sem odtama chtěl koupit Mobil ale pak sem se rozhodl že ne.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim