reklama

Huawei globálně spouští obchod s aplikacemi AppGallery

Huawei globálně spouští obchod s aplikacemi AppGallery
2018-04-08T10:25:53+02:00
• 8. 4. 2018

Společnosti Huawei se v dnešní době velmi daří. Světový výrobce chytrých zařízení však přichází s něčím, co by jej mohlo posunou o pořádný kus dále. Huawei vypuští do světa vlastní obchod s aplikacemi s názvem AppGallery.

AppGallery aneb obchod s aplikacemi od Huawei

Čínský výrobce telefonů a chytrých zařízení Huawei se rozhodl, že svoji širokou nabídku telefonů osadí něčím unikátním. Rozhodl se tak pro svůj vlastní obchod s aplikacemi. Ten je určen pouze pro zařízení této značky. Majitelé horkých novinek P20 a P20 Pro se mohou radovat. Tuto aplikaci mají v těchto zařízeních již předinstalovanou.

Obchod od společnosti Huawei přináší pět hlavních záložek: Featured, Category, Top, Manager Me. V poslední zmíněné záložce naleznete veškerá uživatelská nastavení a nastavení samotné aplikace.

Je nutno podotknout, že Huawei je největším výrobcem chytrých telefonů v Číně. To znamená, že obchod s aplikacemi zatím obsahuje převážně aplikace, které jsou na asijský trh určeny. Můžete zde najít Amap pro navigaci, WeChat pro komunikaci a QQMusic pro zábavu a hudbu. Samozřejmě zde naleznete i běžné populární aplikace, jako je Facebook, Instagram, Youtube a další. Ty však budete mít pravděpodobně předinstalované a naleznete je na Google Play.

Pokud majitelé Huawei chtějí aplikaci AppGallery získat, musí povolit stahování aplikací třetích stran ve svém smartphonu a následně přejít na stránku wap2.hispace.hicloud.com. Ta automaticky zahájí stahování AppGallery.

Je zřejmé, že aplikace AppGallery se zatím rozrůstá a má relativně omezený počet aplikací oproti konkurenci. Já sám jsem zvědav, jak se AppGallery rozroste a zda bude moci konkurovat jak AppStore, tak obchodu Google Play.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jsem studentem 4. ročníku oboru informační technologie. Ve svém volném čase se věnuji psaní článků, kódování webů, vektorové grafice, občasnému hraní a hlavně své přítelkyni. Rád si pohraji i s hardwarem počítače, na který však nemám peníze.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat