reklama

Amazon v tichosti představil nový internetový prohlížeč pro Android

Amazon v tichosti představil nový internetový prohlížeč pro Android
2018-04-23T15:39:19+02:00
• 23. 4. 2018

Společnost Amazon je jediným velkým konkurentem Googlu, co se týče mobilních aplikací na Androidu. Amazon ale vyvíjí aplikace i na oficiální obchod Googlu. Mezi aplikace, které se na Google Play nachází, patří například WorkSpaces, Kindle nebo Alexa. Nyní však Amazon představil webový prohlížeč s jednoduchým názvem „Internet“, který je zatím dostupný pouze v Indii, jelikož není tajemstvím, že společnost Amazon se zaměřuje na levnější a efektivnější řešení.

InternetovĂ˝ prohlĂ­ĹľeÄŤ od Amazonu

HlavnĂ­ pĹ™ednost tohoto prohlĂ­ĹľeÄŤe je dĹŻraz na malou velikost a ochranu osobnĂ­ch ĂşdajĹŻ. V samotnĂ©m popisku aplikace je napsáno „Fast, lite and Private“. DĹŻkazem je velikost souboru ke staĹľenĂ­ z obchodu, má pouhĂ© 2 MB.

Velkou záhadou je, proč nebyl „Internet“ nijak mediálně propagován a vydání si všimla redakce TechCrunch. Vzhledem k tomu, že aplikace vyšla na povrch takto skrytě, dá se předpokládat, že se jedná o rozpracovaný projekt.

Uvidíme, zda se tento webový prohlížeč více prosadí a zařadí se mezi nejpoužívanější prohlížeče, jako jsou Google Chrome, Opera nebo Mozila Firefox. V případě objasnění dalších informací nebo lokalizace prohlížeče pro náš trh, vás budeme dále informovat.

logo-app Internet: fast, lite, and private Amazon Mobile LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim