reklama

Získejte kvalitní gimbal FeiyuTech Vimble C s 38% slevou! sponzorovaný článek

Získejte kvalitní gimbal FeiyuTech Vimble C s 38% slevou! [sponzorovaný článek]
2018-03-15T17:19:27+01:00
• 15. 3. 2018

Smartphony dnešní generace již oplývají spoustou skvělých funkcí, které udělají váš snímek v té nejlepší kvalitě. Mezi ně patří různé filtry, profesionální úpravy, díky kterým budou fotografie jako ze zrcadlovky. Ovšem postrádají kvalitní stabilizaci obrazu při natáčení.Této nevýhody si všiml internetový obchod TomTop.com a rozhodl se nabídnout řešení v podobě kvalitního gimbalu se 38% slevou! Gimbal FeiyuTech Vimble C si můžete zakoupit zde za bezkonkurenčních 2450 korun českých!

Vimble C od FeiyuTech: Co nabídne?

Kvalitní značka FeiyuTech, která se stabilizátory a příslušenstvím pro kamery a mobilní zařízení zabývá již od roku 2007, přišla s novým modelem gimbalu. Ten můžete osadit kompletní škálou kamer od společnosti GoPro. Vlastníci mobilních zařízení si však mohou gimbal od FeiyuTech pořídit také. Vimble C osadíte prakticky jakýmkoliv dnešním chytrým telefonem.

Stabilizátor je zkonstruován s maximální ergonomií, díky čemuž padne skvěle do ruky. Nejnovější řada střídavých motorků zvýšila stabilitu celého zařízení. To vám zaručí perfektní stabilizaci obrazu při natáčení. Přispívá tomu také nízká váha samotného gimbalu od FeiyuTech. Ta činí krásných 420g, takže dlouhé natáčení není žádným problémem.

Co se ovládacích prvků týče, pomocí čtyř směrného joysticku můžete ovládat celé rameno Vimble C. To umožňuje manipulaci v rozmezí celých 360 stupňů. Panorámata nejsou tedy žádnou velkou neznámou. Poté zde naleznete tlačítko pro ovládání palcem. To slouží pro pořizování fotek a natáčení. Naleznete zde pak další tlačítko pro různé módy. To obsluhujete vaším ukazováčkem.

K FeiyuTech Vimble C je určena taky skvělá aplikace Feiyu ON. Ta je velmi užitečná. Díky ní se vám dostane funkce jako automatické sledování obličeje. Pokud si tedy stabilizátor připevníte na trojnožku a někam postavíte, telefon se bude natáčet směrem, kterým vy se pohybujete.

Výrobce slibuje též skvělou výdrž. Plné nabití 2200mAh akumulátoru vám umožní používat Vimble C až celých 5 hodin. Samozřejmostí je též podpora nabíjení za chodu. Což je veliká výhoda.

Vimble C: Obsah balení

  • Stabilizátor FeiyuTech Vimble C
  • USB napájecí kabel
  • 2x pěnové nástavce na kamerky a malá zařízení
  • Uživatelský manuál

Je nutno podotknout, že stabilizátory za tuto skvělou cenu mizí opravdu rychle. Zbývá už jen pár kousků, po té se cena vyšplhá zpět na 3900 korun českých. Tento skvělý gimbal toho umí samozřejmě více. Pro více informací a případný nákup navštivte produkt na tomto odkaze na e-shopu TomTop.com.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim