reklama

Xiaomi Amazfit Sports 2 nyní za skvělou cenu sponzorovaný článek

Xiaomi Amazfit Sports 2 nyní za skvělou cenu [sponzorovaný článek]
2018-03-14T16:30:56+01:00
• 14. 3. 2018
1

Čínský výrobce představil dlouho očekávanou druhou generaci hodinek Amazfit Sport. Zajímavé je, že se společnost vůbec poprvé odhodlala rozdělit své hodinky do dvou kategorií – Amazfit Sports 2 a 2s. A na obě varianty máme nyní slevové kupony.

Sportovní generace Amazfit Sports 2/2S

Amazfit Sports Smartwatch 2 přináší zcela nový vzhled ve srovnání s první generací. Druhá generace nabízí sportovní a robustní konstrukci, a podle fotografií vypadá skvěle. S novým designem přichází také zcela nové funkce v podobě sportovních aktivit. Nabízí například různé sportovní režimy včetně plavání. Z toho tedy vyplývá, že jsou hodinky vodotěsné.

Obě varianty, tedy Smartwach 2 a Watch 2s, zdobí 2,5D tvrzené sklo s ručně leštěnými keramickými obruby. Tlačítka i nabíjení jsou vyrobena z nerezové oceli, přesněji 316L. Tělo hodinek je mimo jiné vybaveno speciálním karbonovým vláknem, stejně jako vyztuženou polykarbonátovou ochranou.

AMAZFIT Sports 2S

Amazfit Sports Smartwatch 2s, oproti levnější variantě Smartwatch 2, nabízí safírové sklo. Najdeme zde mimo jiné také kvalitnější řemínky v podobě kůže, zatímco levnější varianta disponuje pouze gumovými. Kožený řemínek je vyroben ze stejného materiálu, jako řemínky u konkurenčních Apple Watch, tedy z fluor-elastomeru.

Jak jsme již zmiňovali výše, hodinky nabízí režimy plavání – bazén a otevřená voda (řeka). Z toho vyplývá, že jsou vodotěsné, a to přesně do hloubky 50 metrů. V plaveckém režimu mohou plavci kontrolovat počet uplavaných kol, index efektivity zdvihu a také styl, jako jsou prsa, freestyle, záda a motýl. Kromě plaveckého režimu je k dispozici dalších 10 různých režimů, včetně běhu, pěší turistiky, jízdy na koni, běhu na běžkách, bazénu, eliptických strojů, horolezectví, běžkařských tras, plavání na otevřené vodě a další. 

AMAZFIT Sports 2

Model Smartwatch 2 je dodáván s GPS a velmi dlouhou výdrží na jedno nabití. Hodinky podle výrobce vydrží v plné parádě až 35 hodin, a to i přesto, že bude funkce GPS aktivována. K dispozici je také 24hodinová funkce sledování srdeční frekvence. Hodinky podporují novou aplikaci Amazfit Watch 2.0, Yea Run a další.  Je zde umístěna taktéž podpora offline plateb v rámci platformy Alipay a ovládání přehrávače hudby přes technologii Bluetooth. Upozornění na volání, zpráv, mailů je samozřejmostí.

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás skvělá nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten Xiaomi Huami AMAZFIT 2 nabízí za 240 dolarů. Hodinky si můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Hošek

15. 3. 2018, 19:42
Android aplikace

No to je zase blaf, to je sleva…. Tady tomu říkám sleva-https://m.lightinthebox.com/smart-watch-waterproof-smart-touch-camera-information-gps-watch-remote-control-sleep-tracker-alarm-clock-calendar-bluetooth-4-2-android_p6567649.html?irgwc=1&utm_source=cj&utm_medium=affiliate&litb_from=affiliate_cj&utm_campaign=5041619&utm_content=8533606

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim