reklama

WhatsApp rozšiřuje časový rámec pro smazání zpráv

WhatsApp rozšiřuje časový rámec pro smazání zpráv
2018-03-14T13:36:42+01:00
• 14. 3. 2018

Velmi populární komunikační nástroj WhatsApp se nově dočkal rozšíření časového okna, díky kterému mohou uživatelé smazat zprávu, kterou již odeslali osobě nebo skupině. O této novince původně informovalo WABetaInfo, následně zahraniční server The Verge.

Novinka se nachází v nejaktuálnějším instalačním balíčku v2.18.31. V praxi to znamená, že uživatelé mají nyní až jednu hodinu, osm minut a 16 sekund na to, aby mohli jakoukoliv odeslanou zprávu následně smazat. Doposud byla tato funkce omezena na pouhých sedm minut. Samozřejmě se bavíme o zprávách, které byly odeslány v rámci platformy WhatsApp.

WhatsApp a podrobnosti aktualizace

Prozatím není jasné, proč se k tomuto navýšení společnost WhatsApp rozhodla. Dokonce ani na jejím oficiálním webu se nenachází žádná zmínka o nové aktualizaci. Tak či onak se uživatelé mohou těšit na mnohem delší časovou periodu, během které je možné smazat jednotlivé zprávy nebo celá vlákna chatu.

Možnost „Smazat všechny zprávy“ se vůbec poprvé objevila v loňském roce. Samozřejmě se jedná o užitečnou vychytávku, ovšem i tak má své mouchy. Uživatelé by podle průzkumu ocenili, kdyby WhatsApp umožňoval tzv. samodestruktivní zprávy, jako například u Telegramu, kde mohou uživatelé nastavit odpočítávání zprávy v tajném chatu. Jakmile čas v tomto případě vyprší, zpráva bude z obou zařízení odstraněna.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim