reklama

Česká sci-fi střílečka Shadowgun Legends vyšla pro Android a iOS

Česká sci-fi střílečka Shadowgun Legends vyšla pro Android a iOS
2018-03-22T07:29:08+02:00
• 22. 3. 2018

České herní studio Madfinger Games asi není potřeba představovat. Autoři úspěšných mobilních stříleček jako Shadowgun, Dead Trigger nebo Unkilled po delší době vydávají další hru. Nový Shadowgun Legends, který měl původně vyjít už na podzim minulého roku, je konečně tady.

Shadowgun Legends

Autoři Shadowgun Legends popisují jako perzistentní online střílečku z pohledu první osoby s prvky MMORPG, která se odehrává ve futuristickém světě. Hra umožní hráčům vytvoření vlastního jedinečného hrdiny s více než 50 unikátními dovednostmi a stovkami zbraní a kusů brnění. Budete se moci vypravit na náročné nájezdy s přáteli, vytvořit vlastní guildy, vyzvat nepřátele v různých režimech proti ostatním hráčům a socializovat se v Centrální stanici.

Hra navazuje na původní Shadowgun a odehrává se 30 let po jeho událostech, ve hře tak lze potkat staré známé postavy. Na své si přijdou příznivci singleplayeru, který nabízí více jak 200 misí na 4 planetách, ve kterých se budete soustředit na záchranu lidstva před mimozemskou invazí. Zájemci o multiplayer také nepřijdou zkrátka, Shadowgun Legends obsahuje několik PvP arén pro boj s ostatními hráči.

Shadowgun Legends

Střílečka se samozřejmě neobejde bez zbraní, kterých hra obsahuje více jak 200. Nechybí ani několik stovek zbrojí a doplňků, svou postavu si tak můžete zcela vyšperkovat podle svých představ. Celé to završuje parádní grafické zpracování, na které jsme už od Madfinger Games zvyklí. Pokud vlastníte nabušený telefon, můžete si pro co největší zážitek nastavit ultra vysoké detaily s frekvencí 60 snímků za sekundu.

Shadowgun Legends si můžete stáhnout zdarma už teď z Obchodu Play nebo AppStore. Hra obsahuje mikrotransakce, které ale slouží pouze pro nákup kosmetických doplňků a zvětšení inventáře.

logo-app Shadowgun Legends MADFINGER Games NEZNÁMÁ ANDROID

logo-app Shadowgun Legends Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat