reklama

Samsung chystá novinky Galaxy A6 a A6+

Samsung chystá novinky Galaxy A6 a A6+
2018-03-27T19:59:15+02:00
• 27. 3. 2018

Společnost Samsung zanedlouho vyplní mezeru mezi telefony z vyšší a střední třídy v rámci svého portfolia. Nejnovější zprávy hovoří o modelech s názvem Galaxy A6 (SM-A600FN) a Galaxy A6+ (SM-A605G), ke kterým jihokorejský výrobce drží ochrannou známku takřka 3 roky. V posledních dnech oba telefony prošly testováním v benchmarku nebo také obdržely dvě potřebné certifikace od Wi-Fi Alliance a Bluetooth SIG.

Galaxy A6 aneb kompromisy v očekávání

Zveřejněné výpisy naznačují velmi skromnou výbavu, která bude na úrovni starších modelů Galaxy A5 či Galaxy A7. Konkrétně Galaxy A6 získá operační paměť RAM o velikosti 3 GB a osmijádrový procesor Exynos 7870 z vlastní dílny. Druhá novinka má disponovat 4GB operační pamětí RAM po boku osmijádrového procesoru Snapdragon 625 od Qualcommu. Model Galaxy A6+ samozřejmě nabídne vyšší výkon, pokud u Exynosu nedojde k lepší optimalizaci.

Menším zklamáním je přítomnost starší generace Bluetooth ve verzi 4.2, přestože řada Galaxy A8 běží s Bluetooth 5.0. U obou zařízení najdeme v základu systém Android v nejnovější 8.0 Oreo, kterému ještě přidají vlastní uživatelské rozhraní. Prodejní cena není momentálně známa, a to ani datum oficiálního představení. Některé zahraniční zdroje uvádějí, že k odhalení dojde až po uvedení modelu Galaxy Note 9 na mobilní trh.

Zdroj: nashvillechatterclass.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim