reklama

Samsung chystá novinky Galaxy A6 a A6+

Samsung chystá novinky Galaxy A6 a A6+
2018-03-27T19:59:15+02:00
• 27. 3. 2018

Společnost Samsung zanedlouho vyplní mezeru mezi telefony z vyšší a střední třídy v rámci svého portfolia. Nejnovější zprávy hovoří o modelech s názvem Galaxy A6 (SM-A600FN) a Galaxy A6+ (SM-A605G), ke kterým jihokorejský výrobce drží ochrannou známku takřka 3 roky. V posledních dnech oba telefony prošly testováním v benchmarku nebo také obdržely dvě potřebné certifikace od Wi-Fi Alliance a Bluetooth SIG.

Galaxy A6 aneb kompromisy v očekávání

Zveřejněné výpisy naznačují velmi skromnou výbavu, která bude na úrovni starších modelů Galaxy A5 či Galaxy A7. Konkrétně Galaxy A6 získá operační paměť RAM o velikosti 3 GB a osmijádrový procesor Exynos 7870 z vlastní dílny. Druhá novinka má disponovat 4GB operační pamětí RAM po boku osmijádrového procesoru Snapdragon 625 od Qualcommu. Model Galaxy A6+ samozřejmě nabídne vyšší výkon, pokud u Exynosu nedojde k lepší optimalizaci.

Menším zklamáním je přítomnost starší generace Bluetooth ve verzi 4.2, přestože řada Galaxy A8 běží s Bluetooth 5.0. U obou zařízení najdeme v základu systém Android v nejnovější 8.0 Oreo, kterému ještě přidají vlastní uživatelské rozhraní. Prodejní cena není momentálně známa, a to ani datum oficiálního představení. Některé zahraniční zdroje uvádějí, že k odhalení dojde až po uvedení modelu Galaxy Note 9 na mobilní trh.

Zdroj: nashvillechatterclass.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat