reklama

Nenechte si ujít robotický vysavač Xiaomi za jedinečných 9500 korun! sponzorovaný článek

Nenechte si ujít robotický vysavač Xiaomi za jedinečných 9500 korun! [sponzorovaný článek]
2018-03-26T16:00:20+02:00
• 26. 3. 2018
1

Velmi rozrostlou společnost Xiaomi je možno znát hlavně díky skvělým mobilním telefonům, které většinou v dané cenové kategorii nemají konkurenci. A poněvadž je společnost velmi rozrostlá, tak nenabízí již pouze mobilní zařízení, tablety apod., ale vydala se dalšími směry. Od Xiaomi je možno zakoupit sluchátka, dokonce chytrá světla a elektrické koloběžky. Dnes se však podíváme na skvělého domácího pomocníka, který je opravdu užitečný a neměl by chybět v žádné moderní domácnosti.

Dnešní článek je věnován robotickému vysavači Xiaomi Mijia Smart Home Cleaner. Ten je již druhé generace a nabídne spoustu skvělých funkcí, které si dále blíže představíme.
Jednoznačně skvělou zprávou pro vás je to, že díky internetovému obchodu TomTop.com můžete tento skvělý vysavač mít se slevou téměř 40 %! Na portále probíhá momentálně 35% sleva, ale pro naše čtenáře si TomTop připravil ještě jedinečnou slevu, která činí 30 amerických dolarů! Díky této skvělé slevě si můžete tento skvělý vysavač pořídit již za 9500 korun českých! Při nákupu na tomto odkaze stačí zadat kód CYJRH a sleva se vám aktivuje.

Xiaomi Mijia Smart Home Cleaner: Nejen skvělý vysavač

Automatický robotický vysavač Mijia toho opravdu umí hodně. Ve skutečnosti se nejedná pouze o vysavač, ale zařízení perfektně zastoupí funkci mopu! Není tedy problém s tímto jedinečným robotem, jak vysát, tak i vytřít. To umožňuje vestavěná mechanická nádrž na vodu.

Díky 13 hi-endovým senzorům automaticky uklidí vše a nezanechá ani žádné rohy znečištěnými. Ani nábytek pro něj není žádnou překážkou a vzhledem k jeho nízké výšce se dostane opravdu kamkoliv. Celou místnost si chytře zmapuje, atak se nemusíte bát, že by vysavač od Xiaomi někde uvíznul nebo spadl. Schody jednoduše rozpozná. Co se pak týče krytů na kabely, které se vyskytují na zemi, ty je vysavač schopen také bez problémů přejet.

Zařízení je natolik chytré, že je dokonce schopno rozpoznat druh povrchu a dle toho (pokud se jedná např. o koberec) zesílit sílu vysávání. Výrobce zaručuje vysokou sílu a účinnost, takže robot Xiaomi Mijia Smart Home Cleaner opravdu uklidí vše, i ty nejodolnější nečistoty. Pokud dochází baterie, vysavač se jednoduše vrátí do svého doku a sám se nabije. Jeho 5800mAh baterie však zaručuje velikou výdrž.

Samotná údržba zařízení od Xiaomi je velmi jednoduchá. Filtry lze jednoduše omýt a kartáče očistit. Nabíjení je pak zajištěno automaticky, jak jsem zmínil.

Díky aplikaci na vaše chytrá zařízení můžete sledovat pohyb přístroje a manuálně mu přikázat, kde má uklidit. Samotnou cestu pak lze naplánovat dopředu. Dle ní se pak Mijia od Xiaomi chytře řídí.

TomTop si pro přichystal i video, kde je vše krásně vizuálně popsané, takže se můžete přesvědčit o skvělých funkcích tohoto úžasného vysavače na vlastní oči.

Xiaomi Mijia: Obsah balení

  • Xiaomi vysavač
  • Kabel + dok
  • Ochranu proti vodě
  • Vodní nádržku
  • Vytírací látku

Za jedinečnou téměř 40% slevu dostanete tento úžasný nástroj do domácnosti, který vám ušetří spousty času. Pro nákup za bezkonkurenční cenu či případné informace stačí kliknout na tento odkaz. Pro další 30 dolarovou slevu stačí při nákupu zadat kód CYJRH a vysavač je s dopravou zdarma váš za pohádkových 9500 korun. Neváhejte dlouho. Tato sleva se nemusí opakovat a zboží mizí velmi rychle.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Hošek

26. 3. 2018, 20:41

9500kc poslat tomtopu, vy jste se asi zbláznili, to člověk se zdravým rozumem nemůže udělat… Pokud je nechce vyhodit z okna…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat