reklama

Kit 3D tiskárny za hubičku. Anet E10 s 26% slevou! sponzorovaný článek

Kit 3D tiskárny za hubičku. Anet E10 s 26% slevou! [sponzorovaný článek]
2018-03-01T06:35:08+01:00
• 1. 3. 2018

3D tisk je dnes stále známější pojem. Obrázky a text na papíře jsou již minulostí, není problém vytisknout si malinké plastové součástky nebo dokonce celý barák! Inu, dům je záležitostí portálových “3D tiskáren”, zda se tomu tak dá ještě říkat, my se dnes podíváme na jednu, která zrovna s menšími plastovými objekty nemá sebemenší problém. Totéž se kvality týče.

Populárního 3D tisku a vysokých cen tiskáren si všiml internetový portál TomTop.com, který se rozhodl na skvělou 3D tiskárnu E10 od Anet udělit 26%  slevu! Této jedinečné nabídky můžete samozřejmě využít i vy a stavebnici zakoupit ihned za krásných 7050 korun českých! Případný výhodný nákup provedete zde na tomto odkaze.

Anet E10: Postavme si tiskárnu

Anet E10 je ve skutečnosti stavebnice, ze které vám tiskárna vznikne. Dle podrobného návodu to však jednoduše zvládne každý.

Mezi hlavní přednosti určitě patří kompaktnost tiskárny Anet E10. Díky nejdelší straně, která činí 50cm, si to jistě dovedete představit. Výrobce taktéž slibuje velmi kvalitní tisk pomocí přesné tiskové hlavičce. V kombinaci s prostorem pro tisk, který činí 22x27x30cm, si můžete kvalitně vytisknout prakticky cokoliv. Přesná hlavička však není vše. Díky extra tichému motůrku vás tisk nijak nebude obtěžovat.

LCD displej na externím boxu vám umožní sledovat různé informace. Ty se týkají tisku, ale i předtiskové fáze. Zajisté vás potěší, že tiskárna Anet E10 nabízí až 13 jazyků.

Jistou výhodou Anet E10 je určitě možnost tisknout z paměťové karty, což umožňuje tisk offline. Nemusíte být tedy stále připojeni k osobnímu počítači. Výrobce byl natolik štědrý, že jednu paměťovou kartu typu TF přibalil ke stavebnici zcela zdarma! 

Mimo TF kartu v balení naleznete 20 metrů plastového vlákna a napájecí kabel. O nesporných výhodách tohoto setu se můžete přesvědčit v tomto videu:

Díky kompletnímu setu Anet E10 můžete začít tisknout prakticky ihned! To vše za krásných 7050 korun českých. Doporučujeme si však pospíšit. Zbývá necelých 50 kusů a mizí vskutku rychle. Poté se cena vrátí zpět na 9500 korun českých. 

Nemohu nezmínit, že tiskárna Anet E10 je dostupná na německém skladě. To znamená, že čekací lhůta je výrazně kratší než z klasických amerických či čínských skladů. Objednávejte tedy ještě dnes na tomto odkaze a za pár dnů již můžete tisknout v pohodlí vašeho domova!

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim