reklama

LG G7 (Neo) zachycen, zřejmě se jedná o zrušený model

LG G7 (Neo) zachycen, zřejmě se jedná o zrušený model
2018-02-28T19:54:02+01:00
• 28. 2. 2018
2

Nějakou dobu se spekulovalo o příchodu LG G7, ale poslední informace naznačují, že se připravuje model s kódovým označením Judy. Korejská společnost zatím konstatovala, že série G není mrtvá, aspoň ne v tuto chvíli.

Na veletrhu MWC jsme se dočkali uvedení jen LG V30S (video), přičemž na nový top model si máme počkat až do června, kdy by mělo dojít k uvedení mobilu „Judy“. Nyní se ale objevily celkem zajímavé materiály izraelských novinářů, kteří zachytili smartphone od LG nesoucí označení LG G7 (Neo). K dispozici je jen krátké video a několik základních údajů ohledně hardwaru.

LG G7 (Neo)

Na izraelském webu se píše, že novinka má obsahovat Snapdragon 845 a displej s rozlišením 3120 x 1440 pixelů. Měl by nabídnout hustotu až 900 ppi, přičemž poměr stran má být 19:5,9. Na zádech je duální foťák, každý senzor má 16 MPx a světelnosti jsou f/1.6 a f/1.9. Obou má být i optická stabilizace obrazu. Zajímavostí je, že i u tohoto modelu je výřez v displeji, kde je umístěn reproduktor a 8MPx kamerka.

LG G7? Zřejmě jde o zrušený model

Na izraelský článek upozornil Evan Blass (@evleaks), který zároveň dodává, že se jedná s největší pravděpodobností o zrušený model. Pravděpodobně bylo vyrobeno několik kusů. Evan taktéž naznačuje, že ke zrušení mělo dojít ve prospěch připravovaného top modelu Judy.

Samozřejmě je zde možnost, že někdo naaranžoval video i se specifikacemi. Nemusí se jednat o zařízení LG, ale vzhledem k vyjádření Evana, je pravděpodobné, že se díváme na zrušený prototyp.

Zdroj: twitter.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

19:5,9 ? no sakra kam až to zajde začíná to být čím dál horší >:(

Přemysl Vaculík

VIP 1. 3. 2018, 7:05
Android aplikace

Tak toto je zřejmě zrušeny model. Musíme počkat na Judy.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim