reklama

Nová verze hodinek Garmin Charlie se speciálními funkcemi

Nová verze hodinek Garmin Charlie se speciálními funkcemi
2018-03-12T11:27:26+02:00
• 12. 3. 2018
3

Garmin se opakuje. Společnost představila zbrusu nové chytré hodinky pod názvem Charlie. Ty jsou určené nejen pro sportovce, ale také běžné smrtelníky, neboť disponují GPS modulem a dalšími fitness vychytávky.

Garmin Charlie je zcela nové GPS nositelné zařízení, které je vybaveno robustním konstrukčním zpracováním. Na první pohled se může zdát, že se jedná o hodinky pro outdoorovou aktivitu. Opak je ale pravdou. Hodinky jsou určené i na běžné používání. Stejně jako každé jiné nositelné zařízení je i Charlie vybaven fitness funkcemi a navigací.  Jedná se vlastně již o třetí verzi tactixu, tento model je však téměř ve všech ohledech lepší. Nabízí pokročilejší výkon, monitor srdečního tepu a plno-barevné mapování TOPO.

Garmin Charlie: hardwarové specifikace a cena

Tactix Charlie je nástupcem modelů tactix Bravo a fēnix 5X. Ve výsledku se jedná o kombinaci obou těchto modelů. Nenajdeme zde sice operační systém Android Wear, zato společnost Garmin vytvořila svůj vlastní systém, který přináší „taktické a sportovní funkce, vylepšené mapování a měřené srdeční frekvence“. Přenosné zařízení nabízí pokročilejší funkce, jako jsou digitální topografické mapy, námořní mapy, 3osý kompas, barometrický výškoměr a gyroskop. Samozřejmostí je standardní a spolehlivá technologie GPS a GLONASS.

Garmin Charlie je navržen tak, aby odolal nejrůznějším podmínkám. Je odolní proti poškrábání, má zadní kryt z černého titanu a tlačítka z nerezové oceli. Hodinky nabízejí 1,2palcový displej se safírovým sklem, který je vždy zapnutý, a dokonce čitelný i pod slunečním světlem. Hodinky spolupracují s pásky QuickFit, takže jej můžete velmi rychle a snadno vyměnit podle vašeho osobního vkusu nebo nálady.

Mezi speciální funkce patří například režim duálního polohování, režim nočního vidění, technologie Garmin Elevate a Connect IQ. Hodinky jsou k dispozici za 749,99 amerických dolarů, což je v přepočtu asi 15 000 Kč bez DPH.

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Ing. Václav Železný

VIP 19. 10. 2018, 1:55

Nic moc? Jak chcete srovnávat super outdoorové hodinky s nevodotěsným nesmyslem od Samsungu? Mám Galaxy S8 ale smart watch ala Samsung tedy opravdu ne pokud se bavím o tom, že chci sportovat.

Petr Hošek

12. 3. 2018, 18:27
Android aplikace

Nic moc za ty prachy, lepší a dostupnější gear s3 frontier…

Zdeněk Koutský

13. 3. 2018, 8:13

To je samozřejmě pravda, ovšem troufám si říct, že Garmin s novými hodinkami cílí na úplně jinou skupinu lidí.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim