reklama

Oficiálně: propagační kód Google Play lze uplatnit v Česku

Oficiálně: propagační kód Google Play lze uplatnit v Česku
2018-03-28T06:43:49+01:00
• 28. 3. 2018

V České republice najdeme už mnoho služeb od Googlu, ale v rámci Obchodu Play jako takového je situace odlišná. Například stále nelze zakoupit dárkové karty. Nyní jsme se ale dočkali novinky v podobě propagační kódů.

Právě propagační kód jsou určeny v tomto případě pro vývojáře, kteří tak mohou darovat placený obsah ve svých aplikacích jakémukoliv uživateli. Celkový počet zemí, kde je tato možnost dostupná, se rozrostl na 32 zemí. Kromě Česka se dočkali ještě země jako Maďarsko, Izrael a Rumunsko.

  • Austrálie, Rakousko, Belgie, Brazílie, Kanada, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Hongkong, Indie, Indonésie, Irsko, Itálie, Japonsko, Mexiko, Nizozemsko, Nový Zéland, Norsko, Polsko, Portugalsko, Singapur, Jihoafrická republika, Jižní Korea, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Spojené království, USA.

Nyní si musíme počkat, jestli dojde k rozšíření o další služby, zejména o dárkové karty. Ty byste jednoduše zakoupili v obchodě nebo na internetu a mohli byste je věnovat jako dárek. Následně lze použít dárkový kód k nabití zůstatku a případně si zakoupit jakýkoliv obsah v obchodě Play.

Článek byl upraven na podnět čtenáře.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim