reklama

Apple má v plánu AirPods 2

Apple má v plánu AirPods 2
2018-03-19T14:19:47+01:00
• 19. 3. 2018

Každoroční vývojářská konference WWDC (Worldwide Developers Conference) je sice pro letošní rok naplánována na pondělí 4. června, ale poslední zprávy kolem druhé generace sluchátek AirPods nenasvědčují příliš tomu, že bychom se jich měli dočkat právě při této příležitostí v San Jose. Nejnovější únik informací přibližuje možné funkce chystaných sluchátek, které kalifornský výrobce opět posune o jeden krok kupředu.

Vylepšení po všech stranách

Největší pozornost upoutá čip s označením W2, se kterým někteří z vás již mohou mít zkušenost díky poslední generaci hodinek Watch 3. Papírově má o 50 % větší výkon a funkce Bluetooth je o také o 50 % úspornější než původní verze. Všechna pozitiva by se měla výrazně projevit u celkové výdrže baterie. Následně společnost Apple do sluchátek hodlá plně integrovat virtuální asistentku Siri.

Do popředí chtějí dostat ještě vylepšenou technologii pro potlačení okolního hluku, která může konkurovat náhlavním sluchátkám nebo lepší čistotu zvuku převzatou z chytrého reproduktoru HomePod. Navíc nechtějí podcenit ani zvýšenou odolnost vůči vodě. Analytici z firmy Barclays odhadují představení před začátkem roku 2019, takže se nám nabízí druhý keynote ve většině případů plánovaný na měsíc září, kdy zároveň oznámí slevy u první generaci sluchátek.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim