reklama

Získejte smartphone Nut Pro 2 s Face ID za nejnižší možnou cenu! sponzorovaný článek

Získejte smartphone Nut Pro 2 s Face ID za nejnižší možnou cenu! [sponzorovaný článek]
2018-02-14T12:00:45+01:00
• 14. 2. 2018

Společnost Smartisan před nějakým časem představila svůj nejnovější smartphone Nut Pro 2. I zde výrobce láká na cenu spojenou s relativně dobrými specifikacemi. V tomto případě se jedná o větší zařízení s 5,99palcovým displejem s dostatečným rozlišením 2160 x 1080.

Smartisan Nut Pro 2 je poměrně výkonný telefon s procesorem od Qualcommu se Snapdragonem 660, nabízí tak osm jader s frekvencí na 2,2 GHz, k tomu je grafický procesor Adreno 512 a 6 GB RAM. Vnitřní paměť nejvyšší verze čítá 256 GB. Poté je ještě několik levnějších variant, kde je snížená kapacita úložiště, nebo operační paměti, nebo obojího. Mezi další dobré parametry můžeme zahrnout duální kameru s 12 a 6 MPx a k tomu je 16 MPx selfie kamerka.

Smartisan Nut Pro 2 a odemykání displeje pomocí tváře

Výkonná kamerka též umožňuje odemykání displeje pomocí tváře. Čtečka otisků prstů zůstala zachována a je umístěna na zadní části telefonu. Baterie telefonu má kapacitu 3500 mAh a dle slov výrobce při hraní her vydrží devět hodin provozu, což by byl skvělý SoT. Baterie se nabíjí pomocí rychlonabíjení Quick Charge 3.0.

Smartisan Nut Pro 2 je vybaven systémem Smartisan OS 4.X, který stojí na Androidu 7. To je u nového telefonu poměrně škoda, že už nemá nový systém Android 8. Každopádně Smartisan OS je až extrémně přepracovaná nástavba, která se svým vzhledem blíží spíše k podobě staršího iOS než k Androidu. Firma si sem přidala mnoho vlastních funkcí, které usnadňují zvláště kancelářskou práci (například s dokumenty). Mezi novinku v telefonu patří Bluetooth 5.0.

Díky internetovému obchodu Gearbest jej nyní můžete získat za akčních 8 253 Kč. Pokud máte o telefon zájem, nebo se chcete o Nut Pro 2 dozvědět více, klikněte ZDE.

Pokud při výběru přepravy zvolíte volbu „Priority Line”, nebudete platit daň ani clo. Gearbest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim