Snapchat oficiálně odpověděl na petici s více než milionem podpisů

Snapchat oficiálně odpověděl na petici s více než milionem podpisů
2018-02-27T10:20:41+02:00
• 27. 2. 2018

Společnost Snapchat dnes oficiálně reagovala na petici stránky Change.org, která posbírala skoro 1,5 milionu podpisů. Petice byla vytvořena za navrácení starého designu aplikace.  Snapchat reagoval tím, že doufá, že nadcházející změny, které aplikaci čekají, přinesou uživatelsky daleko přívětivější prostředí. Zároveň brání některé kontroverzní změny.

Nový design měl ulehčit „spojení s lidmi, na kterých nám nejvíce záleží“, což vysvětluje, proč nyní aplikace odděluje obsah od přátel a veřejných osobností. Stránka Přátelé je vytvořena tak, aby se „přizpůsobovala vám a postupem času se zlepšovala“, stojí v prohlášení Snapchatu.

Sloučení veškerých příspěvků vašich přátel na jedno místo mělo ulehčit spojení s lidmi, na kterých vám nejvíce záleží. Nová stránka Přátelé se vám přizpůsobí a bude lepší a lepší, protože bude zobrazovat přátele, se kterými nejvíce Snappujete. Na stejném principu bude fungovat i nová stránka Objevte, která se vám více přizpůsobí tím, že ji budete více využívat.

 

Samozřejmě hlavní problém s Přáteli a Objevte se „přizpůsobuje“ návykům uživatele. Pokud tedy uživatel omezí užívání aplikace, bude mít aplikace problém s tím, aby se přizpůsobila.

Snapchat přidá záložky Přátelé a Objevte

Aplikace také přidává nové funkce do oddílů Přátelé a Objevte. Ty by měly usnadnit rozlišení mezi příběhy, skupinovými chaty a odběry. Tyto funkce byly oznámeny 20. února spolu s podporou GIF samolepek z Giphy.

Změny, týkající se záložek Přátelé a Objevte, přijdou nejdříve na iOS a poté až, během několika týdnů, na Android. Díky nim bude lehčí najít Příběhy, které hledáte. Jakmile získáte aktualizaci, budete moci třídit Příběhy, Skupinové Chaty a Odběry. To vám umožní aplikaci si přizpůsobit vlastním potřebám.

Odpověď Snapchatu tedy úplně nereaguje na petici, kterou podepsalo skoro 1,5 milionu lidí. Ta žádala, aby se „aplikace vrátila ke svému původnímu vzhledu, který byl před rokem 2018“. CEO Snapchatu, Evan Spiegel, v minulosti řekl, že nový design zůstane nezměněn.

logo-app Snapchat Zdarma iOS logo-app Snapchat Snapchat, Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Je mi 22 let a studuji Tělovýchovu+žurnalistiku v Olomouci. Mezi mé největší koníčky patří sport. Především ale fotbal a posilování. Rád jezdím na kole, plavu a běhám, baví mě i zimní sporty jako lyžování a hokej. Rovněž se zajímám o zdravý životní styl. Pochopitelně se zajímám i mobilní telefony.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat