reklama

Space Launch Now – sledujte start Falconu Heavy na svém telefonu

Space Launch Now – sledujte start Falconu Heavy na svém telefonu
2018-02-06T06:29:21+01:00
• 6. 2. 2018

Již dnes startuje jedna z nejtěžších raket v historii lidstva. Jmenuje se Falcon Heavy a patří firmě Space X, kterou vlastní známý podnikatel Elon Musk. Budoucím cílem rakety Falcon Heavy je létat s lidskou posádkou až na Mars. Pokud patříte mezi nadšence kosmonautiky, máme pro vás tip, jak dnes sledovat živě start této rakety.

Žádný start vám již neunikne

Díky aplikaci Space Launch Now už nepromeškáte žádný start rakety do vesmírného prostoru. Již v úterý ve 20:30 si spusťte tuto aplikaci a můžete sledovat přímý přenos ze startu. Na výběr jsou dva zdroje: YouTube a web SpaceX. Na YouTube již teď běží odpočítávání.

V aplikaci máte navíc další užitečná data, jako jsou informace o misi, historie letů, co vše je do nyní kosmu neseno, kdo se na projektu podílí a spoustu dalšího.

Díky notifikacím vám neunikne žádný naplánovaný start. Pokud vlastníte chytré hodinky s Android Wear, tak na nich můžete koukat na odpočet času, který zbývá do startu mise. Aplikace se zaměřuje na starty hlavní společností létajících do kosmu. Ze soukromých SpaceX, ULA, a Orbital/ATK a ze státních NASA, ROSCOSMOS, JAXA či ESA.

logo-app Space Launch Now Caleb Jones Zdarma ANDROID

Zdroj: spacelaunchnow.me

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim