reklama

Samsung DeX Pad přijde společně s Galaxy S9

Samsung DeX Pad přijde společně s Galaxy S9
2018-02-12T14:00:08+01:00
• 12. 2. 2018

Nejznámější leakster Evan Blass na sociální sítí Twitter odhaluje novou generaci dokovací stanice určenou pro nadcházející mobilní novinku od společnosti Samsung. Po boku Galaxy S9 dorazí ještě také DeX Pad, díky kterému snadno přeměníte telefon na pracovní počítač. Stanice od svého předchůdce prošla řadou příjemných změn a jihokorejský výrobce bude doufat v daleko lepší přijeti mezi uživateli než u první generace.

Zařízení DeX Pad má přepracovanou ventilační mřížku a telefon nově ve vodorovné poloze půjde lépe využívat jako dotykovou myš v kombinaci s klávesnicí, což zcela eliminuje potřebu připojení externí myši s klávesnicí. Konstrukci zabere jeden HDMI port, jedno USB typu C určené pro napájení a dvojice USB portů v neznámé verzi. První generace sice nabídla USB 2.0, ale fotografie nenasvědčují k nějaké změně.

Aby mohla klesnout celá tloušťka, tak nová generace bude postrádat Ethernet port a plně ji odkážou na WiFi připojení. Poslední uniklý snímek přibližuje podobu Galaxy S9, kde je k vidění 3,5mm konektor pro sluchátka a upravené průduchy reproduktoru. To může konečně předznamenávat přítomnost stereofonních reproduktorů. Bližší informace zjistíme 25. února, kdy se obě novinky se stanou oficiálními.

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim