reklama

Microsoft Launcher beta 4.6 přináší podporu Cortany a mnoho dalších novinek

Microsoft Launcher beta 4.6 přináší podporu Cortany a mnoho dalších novinek
2018-02-06T18:59:37+01:00
• 6. 2. 2018

Microsoft Launcher pro operační systém Android se již brzy dočká nové beta verze s číselným označením 4.6. Nová aktualizace přinese podporu hlasového asistenta Cortana, která bude fungovat přesně tak, jak jsme zvyklí. Pomocí Cortany bude možné odpovídat na SMS zprávy, zahájit telefonní hovor a mnoho dalšího.

Integrace hlasového asistenta Cortana samozřejmě není jedinou změnou, aktualizace totiž také přináší schopnost sdílet launcher pomocí NFC, popřípadě QR kódu. Další vítanou změnou je podpora nových jazyků, včetně arabštiny, a také integrace Intune podporující vzdálené ukládání dat. Aktualizace mimo jiné umožňuje manuálně zvolit, které kontakty se mají zobrazit na kartě Lidé, a mnoho dalšího.

Microsoft Launcher a Cortana

Mezi další schopnosti Cortany patří plánování schůzek, změna tapety, Continue on PC nebo přečtení nejnovějších titulků. Společnost Microsoft velmi rychle nabídla aktualizaci své aplikace pro Android. Je tedy zřejmé, že firmě na operačním systému Android skutečně záleží. Vzhledem k tomu, že se jedná o beta verzi, budete se muset zaregistrovat do testovacího programu v Obchodě Play. Pokud si nepřejete přihlásit se do beta testování, můžete si do svého zařízení stáhnout APK soubor.

logo-app Arrow Launcher Microsoft Corporation Zdarma ANDROID

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim