reklama

Google vyhlásil výsledky Indie Game Contest

Google vyhlásil výsledky Indie Game Contest
2018-02-15T12:23:21+02:00
• 15. 2. 2018

V lednu Google představil finalisty soutěže Indie Game Contest. V tomto týdnu proběhlo finální kolo ve Velké Británii a byly vybrány tři hry, které vyhrávají hlavní ceny. Mezi nimi najdeme například 100 000 eur na marketing, lístky na Google I/O 2018 a další.

Vítězné hry pocházejí z Francie, Rakouska a Belgie. Dva tituly jsou založeny na příběhu a jedná spadá do kategorie puzzle. Konkrétně si tedy můžete vyzkoušet hry Enterre moi, mon AmourOld Man’s Journey a yellow.

logo-app Enterre moi, mon Amour Playdius Entertainment 89,99 Kč ANDROID logo-app Old Man's Journey Broken Rules Interactive Media GmbH 139,99 Kč ANDROID logo-app yellow Bart Bonte Zdarma ANDROID

Aby Google nezastínil ostatní finalisty, vytvořil speciální stránku v Obchodě Play, kde si můžete prohlédnout další hry a případně je vyzkoušet.

Mezi finalisty nenajdeme ani jednoho zástupce z České republiky. Na druhou stranu se do dvaceti nejlepších indie her dostalo vývojářské studio Blue Brain Games s.r.o. ze Slovenska, což se dá považovat za velmi dobrý výsledek. Konkrétně zaujali hrou The House of Da Vinci.

Vstupte do světa The House of Da Vinci, nové logické 3D adventury. Řešte mechanické hádanky, objevte skryté předměty, projděte místnostmi a ponořte se do autentické renesanční atmosféry. Použijte všechny mozkové buňky, abyste zjistili, co je za zmizením tvého mistra Leonarda.

logo-app The House of Da Vinci Blue Brain Games s.r.o. 149,99 Kč ANDROID

Zdroj: ausdroid.net

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat