reklama

Voděodolný fitness náramek nyní se slevou 25 % Sponzorovaný článek

Voděodolný fitness náramek nyní se slevou 25 % [Sponzorovaný článek]
2018-01-23T17:00:46+01:00
• 23. 1. 2018
1

V dnešní době má již skoro každý chytrý mobilní telefon, ale poslední roky se dostává do popředí příslušenství, jako jsou fitness náramky, chytré hodinky nebo třeba virtuální realita pro mobilní zařízení. E-shop Cafago nám nyní poskytl slevový kupón na koupi sportovního voděodolného náramku s označení F07.

Fitness náramek F07

F07 je voděodolný fitness náramek, který disponuje certifikací IP68. Takže se nemusíte bát jej mít pořád při sobě, jelikož náramku neuškodí mytí rukou či namočení při aktivitách jako je plavání. Náramek lze spojit se smartphonem, který má minimálně Android 4.4 nebo iOS 7.1. Díky náramku budete mít přehled nejen o svých aktivitách, jako je chůze či běh, ale náramek provádí i skenování kvality spánku či tepové frekvence.

Uvnitř náramku je usazena baterie o kapacitě 110 mAh, což by dle výrobce mělo znamenat výdrž baterie na týden používání. Pokud by se vám však náramek vybil, tak nemusíte hledat nikde kabel, jelikož konektor na nabíjení je uvnitř pásku, takže stačí jen zapojit do adaptéru či počítače. Váha náramku činí pouze 24 gramů, takže ho na ruce téměř neucítíte.

Fitness náramek je k dispozici v pěti barevných variacích, a to černé, červené, modré, růžové a fialové. Díky kupónu můžete mít tyto hodinky za 22,9 dolarů (470 korun). Stačí zadat při objednávce slevový kód PB62.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Hošek

23. 1. 2018, 20:00
Android aplikace

Na aliexpresu bez slevy 19 dolarĹŻ..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim