reklama

Razer představil Project Linda

Razer představil Project Linda
2018-01-09T17:17:49+01:00
• 9. 1. 2018
2

Společnost Razer nedávno vstoupila na trh se smartphony s novinkou, která rozhodně vybočuje z řady a má co nabídnout. Nyní jsme se dočkali na veletrhu CES v Las Vegas ukázky konceptu, který není až tak nový. Konkrétně Razer ukázal Project Linda, což je v podstatě dockovací „notebook“ pro zmíněný smartphone.

Mobil v tomto případě zajišťuje vše potřebné – od výkonu až po konektivitu. Dokonce notebook nemá ani vlastní reproduktory, ale to by nemělo vadit, když samotný mobil Razer disponuje dostatečným hudebním výkonem.

Project Linda obsahuje 13palcový displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů pracující na 120 Hz. Ukázaný prototyp ale nedisponuje dotykovým displejem, ale to by se mohlo změnit. Dále se nabízí plnohodnotná klávesnice, 200GB úložiště, 53,6Wh baterie, 3.5mm jack, USB-A a USB-C. Samotný mobil zde může působit jako druhý displej nebo jako touchpad.

Podobných pokusů jsme zde měli hodně a ani jeden se nedočkal masivního rozšíření. Je nyní otázkou, jestli Razer tento projekt dotáhne do konce. Pokud by se rozhodl, že bude chtít přinést na trh komerční verzi, čeká jej nelehký úkol v oblasti softwaru. Právě podpora aplikací a her zde bude hrát klíčovou roli, stejně jako cena a dostupnost.

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Pavel Poucha

9. 1. 2018, 21:23
Android aplikace

K čemu je takové zařízení v dnešní době dobré? Něco řeším z mobilu, něco z notebooku doma, něco v práci na PC se dvěma monitory… A pořád pracuji na stejných věcech, vše mám v cloudu. Nemusím mít nějakou docking station pro mobil.

Ota Navrátil

VIP 9. 1. 2018, 18:46
Android aplikace

Koncept, který by mohl být v budoucnu standardem. Jedno zařízení na vše.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim