reklama

Originální chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit Bip za 1 154 Kč! sponzorovaný článek

Originální chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit Bip za 1 154 Kč! [sponzorovaný článek]
2018-01-11T18:00:27+01:00
• 11. 1. 2018
2

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod geekbuying.com tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Xiaomi Huami Amazfit Bip vás zaujmou nejen svým jednoduchým a krásným konstrukčním zpracováním, ale také svou velmi nízkou cenou. Ve výsledku je právě cena hlavním tahákem potenciálních zákazníků. Jedná se o hodinky vhodné nejen pro sportovce, ale také běžné smrtelníky.

Chytré sportovní hodinky nabízí malý čtvercový a dotykový displej podporující gesta. Srdcem celého zařízení je baterie s kapacitou 190 mAh. Na jedno nabití pak hodinky vydrží až 4 měsíce, přičemž baterii dobijete zhruba za dvě hodiny čistého času. Čínský výrobce se zde rozhodl také implementovat certifikaci IP68 zaručující ochranu proti vodě a prachu. Pro spárování telefonu s hodinkami je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Huami Amazfit přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně.

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Geekbuying. Ten Xiaomi Huami Aamazfit Bip nabízí za 1 322 Kč. Pokud však zadáte náš slevový kupón BECORREQ, zaplatíte pouhých 1 154 Kč. Hodinky si můžete zakoupit ZDE.

Funkce Xiaomi Huami Amazfit Bip:

  • Bluetooth volání: Upozornění na příchozí hovory
  • Zprávy: Upozornění na příchozí SMS zprávy
  • Měření: Tepová frekvence, Pedometr, krokoměr
  • Dálkové ovládání: Ovládání hudebního přehrávače
  • Typ upozornění: Vibrace
  • Ostatní funkce: Budík, GPS, Předpověď Počasí, WiFi

Kompatibilita Xiaomi Huami Amazfit Bip:

  • Kompatibilní OS: Android
  • Kompatibilita: Android 4.4 / iOS 8.0 a novější
  • Dostupné varianty: Černá
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Hošek

11. 1. 2018, 19:58
Android aplikace

A jak je to s dph a clem, prozradíte???

Karel Čapka

VIP 30. 5. 2018, 19:35

Pokud vám to celníci zadrží, což není u hodinek pravděpodobné, tak platíte 21% DPH. K tomu poplatek 99 Kč České poště za vyřízení.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim