reklama

Motorola představila nové Moto Mods

Motorola představila nové Moto Mods
2018-01-11T18:06:16+01:00
• 11. 1. 2018

V rámci letošního veletrhu CES v Las Vegas jsme se dočkali i nového příslušenství pro mobilní telefony série Z od Motoroly. Konkrétně došlo na uvedení dvou Moto Mods, které lze připevnit k mobilům Moto Z na zadní strany skrze magnety.

Moto Mods – taková budoucnost se mi líbí [recenze]

Vital Moto Mods

První Moto Mods se jmenuje Vital a je určen pro hlídání vitálních funkcí. Novinka je vybavena nejrůznějšími senzory, které napomohou s hlídáním kvality zdraví. Vital Moto Mods je vybaven pro měření tepové frekvence, dechové frekvence, zásobě kyslíku v krvi, tělesné teplotě a pro přesné měření systolického a diastolického krevního tlaku na prstu ruky.

Vital Moto Mods nebude patřit mezi nejmenší moduly, ale vzhledem k vybavenosti si může najít uplatnění. Bohužel české zastoupení neposkytlo informace o ceně nebo dostupnosti na českém trhu. Na trhu v USA přijde novinka na 395 dolarů bez daně, což je v přepočtu 8 400 Kč.

Livermorium

Další modul pro mobily Moto Z je jednoduchá výsuvná klávesnice, která si najde více praktického využití v běžném životě. Klávesnici lze vyklopit nahoru až o 60 stupňů.

Zároveň může sloužit jako stojan, takže se hodí nejen pro psaní. Samozřejmě je otázkou, jak moc bude pohodlné psaní na tak malém prostoru. Pro delší texty se asi bude hodit bezdrátová plnohodnotnější klávesnice.

Česká cena není známá, stejně jako dostupnost. V USA přijde tato novinka na 99 dolarů, což je v přepočtu 2 100 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim