reklama

Nyní máte možnost získat outdoorovou kameru za 2 000 Kč! sponzorovaný článek

Nyní máte možnost získat outdoorovou kameru za 2 000 Kč! [sponzorovaný článek]
2018-01-11T08:21:44+01:00
• 9. 1. 2018

V chytrých telefonech se zlepšují fotoaparáty každým vydaným zařízením, ať už se jedná o jakéhokoliv výrobce. Bohužel mobil se svým snímačem stále nedokáže plnohodnotně nahradit kamery nebo profesionální fotoaparáty, což je v celku logické. A tak je nutné se poohlédnout po něčem trochu odlišném, jako například outdoorové kamery.

Dnes se tak podíváme na jednu, jež je určena právě pro sportovní užití –YI Lite Hi3556. To znamená, že je primárně určena do klasických podmínek, mezi které patří například město, lesy a tak dále. Žádné extrémy. Na druhou stranu si ke kaměře můžete dokoupit příslušenství. Například velmi pevné držáky na všechny možné materiály a zařízení nebo ochranné kryty.

Kamerka může být připevněna na helmě motocyklisty, v autě nebo výborně poslouží pro zachycení vašich důležitých momentů. Funkce anti-shake pak zajistí, že vaše záběry budou velmi kvalitní, co se chvění týká. K obrazové kvalitě může jen říci, že máte k dispozici nahrávání v 25, 30 i 60 FPS, nebo v HD, Full HD i 4K. Což jistě potěší uživatele s televizí právě s rozlišením 4K.

Do zařízení lze vložit microSD kartu a rozšířit si tak úložiště. Může pak potěšit podpora Wi-Fi nebo možnost zabírat obraz v 150 stupních. Nakonec nutno zmínit rozlišení, jež činí celých 16 MPx, váhu 50 gramů, tudíž v ruce neponesete opravdu nic těžkého, a 2palcový displej, na němž si můžete kontrolovat, co přesně fotíte či natáčíte.

Jestliže máte o kameru zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Geekbuying. Ten YI Lite Hi3556 nabízí za 3 490 Kč. Ovšem nyní jej můžete zakoupit se slevou 1 309, ve finále tak zaplatíte 2 181 Kč. Pokud navíc zadáte kupón v podobě YILITE44, zaplatíte pouhých 2 000 Kč. Kamerku si můžete zakoupit ZDE.

Další zlevněné produkty

Internetový obchod Geekbuying nyní nabízí tisíce dalších produktů za sníženou cenu. Pokud vás tedy zajímá například chytrá domácnost, popřípadě sportovní náramky, jistě si vyberete. Veškeré produkty ve slevě najdete ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim