reklama

Nokia 4, Nokia 7 Plus, Nokia 1 mohou být na cestě

Nokia 4, Nokia 7 Plus, Nokia 1 mohou být na cestě
2018-01-07T15:00:06+02:00
• 7. 1. 2018

Během ledna zjistíme, kolik mobilních novinek pod značkou Nokia společnost HMD Global na úvod roku vyšle mezi konkurenci. V současné době počítají s dvojicí modelů Nokia 8 (2018) a Nokia 9, přičemž nedávno došlo na uvedení Nokie 6 (2018). Na veřejnost uniká zpráva, která hovoří o dalších 3 zařízeních. Jedno z nich bude plnit funkci zástupce v nejnižší třídě. Zbylé dvě novinky si najdou své místo mezi telefony ve střední třídě.

Specifikace jsou momentálně dostupné pouze ve velmi omezeném množství. Model Nokia 4 o sobě zatím nic neprozradil. U druhé novinky pod názvem Nokia 7 Plus se očekává displej větší než 5,2 palce nebo výkonnější procesor než osmijádrový Snapdragon 630 od Qualcommu. Velkou pozornost nejspíš získá poslední novinka Nokia 1, kterou nasadí v rámci programu Android One.

Nokia 1 má dostat IPS LCD displej s rozlišením 1 280 x 720 pixelů, 1GB operační paměť RAM a jen základní 8GB interní úložiště. Díky slabé výbavě dokonce získá operační systém v nové edici Go. Ta počítá s optimalizovanými aplikacemi jako je Gmail Go, Google Maps Go nebo YouTube Go. Závěrem se nechme překvapit, zda tyto poslední tři zařízení dorazí rovněž v lednu či až v příštích měsících.

Zdroj: techradar.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat