reklama

Hledáte bezpečnou a výkonnou paměťovou kartu? Máme pro vás SanDisk A1 Ultra za 325 Kč! sponzorovaný článek

Hledáte bezpečnou a výkonnou paměťovou kartu? Máme pro vás SanDisk A1 Ultra za 325 Kč! [sponzorovaný článek]
2018-01-02T19:16:24+02:00
• 2. 1. 2018
2

Pokud jste si v poslední době zakoupili moderní chytrý telefon, potažmo tablet, digitální fotoaparát nebo kameru a chcete efektivně rozšířit jejich kapacitu úložiště, tak pozorně čtěte, protože s paměťovými kartami SanDisk to není žádný problém.

Jak se mezi uživateli říká, život je příliš krátký na to, abyste jeho většinu promarnili čekáním na dokončení kopírování fotografií, hudby nebo filmů z paměťové karty a naopak. Toho si je vědom nejen výrobce, ale také internetový obchod Gearbest, díky kterému máme pro vás speciální akci právě na jednu z těchto paměťových karet. Dle našeho názoru je ideální volbou pro rozšíření kapacity vašeho mobilního telefonu paměťová karta SanDisk A1 Ultra 64 GB.

„Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus, nebo vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.“

SanDisk A1 Ultra a slevový kupón

SanDisk A1 Ultra 64 GB disponuje velkými přenosovými rychlostmi. Máte tak možnost přenášet i větší množství dat, jako jsou hry, filmy, fotografie, videa nebo celé hudební kolekce, během několika málo sekund. Stejně jako všechny ostatní produkty firmy SanDisk byly i tyto paměťové karty Micro SDXC pečlivě testovány, vynikají tak vysokou spolehlivostí.

SanDisk A1 Ultra 64 GB je možné zakoupit za necelých 500 Kč (64 GB varianta), a to u internetového obchodu Gearbest.com. Jestliže zadáte náš speciální slevový kupón NyearCZ04, zaplatíte pouhých 325 Kč. Pokud tedy hledáte levnou, bezpečnou a výkonnou paměťovou kartu, SanDisk A1 Ultra 64 GB by vás mohl zaujmout. Můžete jej zakoupit ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Mistr Yoda

3. 1. 2018, 14:38

Můžete mi někdo vysvětlit, proč se po zadání kupónu cena nezmění?

Zdeněk Koutský

5. 1. 2018, 16:15

Protože již byl limi vyčerpán

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat