reklama

Hledáte bezpečnou a výkonnou paměťovou kartu? Máme pro vás SanDisk A1 Ultra za 325 Kč! sponzorovaný článek

Hledáte bezpečnou a výkonnou paměťovou kartu? Máme pro vás SanDisk A1 Ultra za 325 Kč! [sponzorovaný článek]
2018-01-02T19:16:24+01:00
• 2. 1. 2018
2

Pokud jste si v poslední době zakoupili moderní chytrý telefon, potažmo tablet, digitální fotoaparát nebo kameru a chcete efektivně rozšířit jejich kapacitu úložiště, tak pozorně čtěte, protože s paměťovými kartami SanDisk to není žádný problém.

Jak se mezi uživateli říká, život je příliš krátký na to, abyste jeho většinu promarnili čekáním na dokončení kopírování fotografií, hudby nebo filmů z paměťové karty a naopak. Toho si je vědom nejen výrobce, ale také internetový obchod Gearbest, díky kterému máme pro vás speciální akci právě na jednu z těchto paměťových karet. Dle našeho názoru je ideální volbou pro rozšíření kapacity vašeho mobilního telefonu paměťová karta SanDisk A1 Ultra 64 GB.

„Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus, nebo vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.“

SanDisk A1 Ultra a slevový kupón

SanDisk A1 Ultra 64 GB disponuje velkými přenosovými rychlostmi. Máte tak možnost přenášet i větší množství dat, jako jsou hry, filmy, fotografie, videa nebo celé hudební kolekce, během několika málo sekund. Stejně jako všechny ostatní produkty firmy SanDisk byly i tyto paměťové karty Micro SDXC pečlivě testovány, vynikají tak vysokou spolehlivostí.

SanDisk A1 Ultra 64 GB je možné zakoupit za necelých 500 Kč (64 GB varianta), a to u internetového obchodu Gearbest.com. Jestliže zadáte náš speciální slevový kupón NyearCZ04, zaplatíte pouhých 325 Kč. Pokud tedy hledáte levnou, bezpečnou a výkonnou paměťovou kartu, SanDisk A1 Ultra 64 GB by vás mohl zaujmout. Můžete jej zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Mistr Yoda

3. 1. 2018, 14:38

Můžete mi někdo vysvětlit, proč se po zadání kupónu cena nezmění?

Zdeněk Koutský

5. 1. 2018, 16:15

Protože již byl limi vyčerpán

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim